Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Nagy bajba vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Nagy bajba vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 hónapja járok egy sráccal de szerintem csak én táplálok iránta érzelmeket..A tegnap fb-n írt egy fiú aki már rég óta tetszett..csomót dumáltuk s egyszer csak megkérdezte hogy leszek-e a barátnője..én meg hülye fejemmel azt mondtam hogy igen. Annak nem mondtam hogy van barátom. S fogalmam sincs mit tegyek,vagyis azt igen hogy kell szakítsak valamelyikkel csak nem tudok dönteni...kettővel viszont nem járok mert úgyis kiderülne..Az elsőt szeretem a másik iránt fogalmam sincs mit érzek...talán rajongást..Kérlek segítsetek..
2012. ápr. 19. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Néha gondolkodni is kellene...

Miből gondolod, hogy az 5 hónapos nem szeret?

2012. ápr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

aki hülye, vessen magára

nagyon szeretheted a pasidat, ha simán azt mondtad egy másiknak, hogy leszel a barátnője

2012. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Manapság már facebook-on kezdenek el járni a fiatalok? Tudod mit? Az egyikkel járt igazából, a másikkal meg facebook-on... jézusom... az is lehet, hogy az a másik srác csak próbára akart tenni, még az is lehet, hogy a kettő pasi összeszövetkezett ellened... de tudnék még kitalálni összeesküvés elméleteket, csak semmi értelme...

Hogy lehet az, hogy az első szereted (mert ha szeretnéd, ilyen ki sem csúszott volna a szádon a másodiknak, vagyis a kezeden, vagy mit tudom én) és a másodikért meg rajongasz? Ha én szeretek valakit, ráadásul 5 hónap után, akkor rá sem nézek másra, még ha korábban tetszett is az illető. Szerintem hagyd mindkettőt, és keress egy harmadikat.

2012. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát te aztán segghülye vagy...
2012. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szakíts mind a kettővel, és keress olyan pasit, aki mellett nem akarsz senki mástól semmit.
2012. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kicsikém! Remélem soha a büdös életben nem leszel ennél nagyobb bajban, mint most! És hidd el, ez jókívánság a részemről...

Most nem bajban vagy, hanem egy halál ciki helyzetben, amin később jót fogsz röhögni, de addig még leég a pofikádról a bőr, mire kimászol belőle. De ha ennyi sütnivalód van, akkor hajrá, nyilván azt is megoldod majd valahogy.

2012. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves 3. válaszoló: úgy lehetséges, hogy még csak 13-14 éves, és érzelmileg még nem stabil. Minden pasira, aki kicsit tetszik neki, azt hiszi szerelmes. Közben persze nem így van, de ő így éli meg.


Kedves kérdező, döntsd el melyik kell, de nem hinném, hogy bármelyikkel is egy húzamosabb kapcsolatot kéne tervezned.


28/n

2012. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy hülye vagyok...de már késő bánat..am onnan veszem hogy nem szeret hogy egy bókot nem mondott azóta rólam amióta járunk..a haverjai előtt lese szar,meg még a szülinapomat is elfelejtette..Többen mondták hogy csak szórakozásból van velem
2012. ápr. 19. 11:56
 9/15 A kérdező kommentje:
15 L
2012. ápr. 19. 12:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem rátapintottál a lényegre, csak szórakozik veled, mert ezek alap dolgok lennének egy kapcsolatban, amiket hiányolsz, főleg 5 hónap után. Tényleg nincs értelme az egésznek, és ha az a másik tetszik neked inkább, akkor tisztázd vele, hogy miért mondtál neki igent, ha még mással jársz.
2012. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!