Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól tartok, jó nagy bajba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól tartok, jó nagy bajba kevertem magamat?

Figyelt kérdés
Kicsivel több mint 16 éves lány vagyok. Irhatnék egy jó hosszú szöveget az előzményekről, de az befolyásolna titeket, én pedig az azonnali, független véleményetekre lennék kiváncsi... ha egy majdnem 10 évvel idősebb férfivel lennék, az őt nagyon megbélyegezné, igaz? érzem, hogy nincs jövője a kapcsolatunknak, ő is. de eddig mégsem sikerült eltávolodnunk... minden alkalommal közelebb kerülünk, hiába próbál akár ő, akár én tenni ez ellen. most nem találkoztunk vagy egy hónapja, de a legutóbbi találkozásunknál megcsókolt... kérlek, ne nagyon itéljétek el, próbál tenni az érzései ellen, és utálja is szerintem magát a dolog miatt. miután megcsókolt, szomorkásan mosolyogva közölte, hogy, na most volt egy hatalmas, bunkó,szemét állat, aztán jóéjt kivánt, és elment. Tény, hogy egyikünk sem vol túl józan. Tanácsokat, véleményeket várnék... már nem tudom, mit tegyek.
2011. júl. 15. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Honnan tudjuk, hogy mitől tartasz?
2011. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ker ide is illik a linked :D


http://www.youtube.com/watch?v=15S0g8pG6HU


am csak nekem 1értelmű h nem okés a dolog ? am milyen 25-26 éves csávó az már aki nem bírja megállni h találkozzon 1 nála 10 évvel fiatalabb kislánnyal[ mert ugye hozzá képest még bőven az vagy] és még férfinak hívja magát hát grat :D


19F

2011. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jam, valami nem stimmel nála. Ez kb olyan, mintha te 16 éves lány létedre egy 12-13 éves sráccal kezdenél. Nem tudom érzed-e a problémát.
2011. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez attól függ, mekkora nyilvánosságot kapott a kapcsolatotok. Ha senki sem tud róla, akkor nincs, aki/ami megbélyegezze őt. Az ital hatására is elengedhettétek magatokat picit jobban a szokásosnál, talán józanul másképp viselkedne. Érdekel a történet, leírhatnád - akár levélben is.
2011. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőm szintén egy tíz évvel idősebb tanárába szeretett bele. Óva intettem: nem távolodott el tőle. Szenved mint egy kutya, nekem meg fáj, hogy nem tudok segíteni neki.
2011. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
nem tudom mit jon be nektek a 10évvel idősebb pasikban. volt barátnőmnek is volt előttem efféle kalandja, azóta másképp nézek ra
2011. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem és a vonzalom nem ismer határokat. Ha te úgy érzed, hogy alakulóban van valami, akkor kár ellene kapálózni. Az meg, hogy más ki-mit gondol, tegyél rá. Egy próbát megér vagy működik vagy nem.
2011. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem direkt ketten találkozgatunk, egy a társaságunk (és ez a társaság elég változatos életkor terén- van tőlem 1-2 évvel fiatalabb, és 30on felüli ember is :) ), és bár próbálkoztott vele ő is, meg én is, igy nehéz, hogy semmiképp ne fussunk össze. tudom, hogy nem szabadna... az nem érdekelne, ha engem szidnának akár a hátam mögött, akár szembe, éltem már át rosszabbat. de akkor jól gondolom, hogy ő is hátrányba kerülne emiatt, ahogy irtátok is páran, hogy ugyan mit akarna egy 26 éves férfi egy kis 16 évestől. köszönöm a válaszokat. :)
2011. júl. 15. 15:02
 9/13 anonim válasza:
Azt hiszem egy olyan válasz van az egész között amihez szeretnék csatlakozni. Én és a párom között a duplája van és nagyon jól megvagyunk egymással. Már 14 éve együtt vagyunk van egy 11 éves fiunk és még mindig szeretjük egymást.Ha úgy érzed,hogy tudnál vele élni próbáld meg. A párom akkor amikor összekerültünk 18 éves volt.
2011. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Te összejönnél egy nálad 10 évvel fiatalabbal? EGY 6 ÉVESSEL??? BETEG VAGY???


Na ha te nem jönnél össze vele, ti sem illetek össze.

2011. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!