Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól tartok, jó nagy bajba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól tartok, jó nagy bajba kevertem magamat?

Figyelt kérdés
Kicsivel több mint 16 éves lány vagyok. Irhatnék egy jó hosszú szöveget az előzményekről, de az befolyásolna titeket, én pedig az azonnali, független véleményetekre lennék kiváncsi... ha egy majdnem 10 évvel idősebb férfivel lennék, az őt nagyon megbélyegezné, igaz? érzem, hogy nincs jövője a kapcsolatunknak, ő is. de eddig mégsem sikerült eltávolodnunk... minden alkalommal közelebb kerülünk, hiába próbál akár ő, akár én tenni ez ellen. most nem találkoztunk vagy egy hónapja, de a legutóbbi találkozásunknál megcsókolt... kérlek, ne nagyon itéljétek el, próbál tenni az érzései ellen, és utálja is szerintem magát a dolog miatt. miután megcsókolt, szomorkásan mosolyogva közölte, hogy, na most volt egy hatalmas, bunkó,szemét állat, aztán jóéjt kivánt, és elment. Tény, hogy egyikünk sem vol túl józan. Tanácsokat, véleményeket várnék... már nem tudom, mit tegyek.
2011. júl. 15. 13:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsit pedo a bácsi :D De am ez tök normális korkülönbség szüleim között is 10 év szóval..:D Biztos, hogy fog működni a kapcsolat te fiatal vagy ő gerjed a fiatal husira nem fog elengedni a korban van házasodni kéne meg fogott nincs visszaút:DDD
2011. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Hasonló cipőben jártam, mint most Te. Az én esetemben valamivel több volt a korkülönbség. Akkoriban az eszemre hallgattam és megszakítottam a pasival minden kapcsolatot, de azóta rengetegszer gondoltam arra, hogy "mi lett volna ha". Most ott tartok, hogy 2 év után újra összehozott minket a sors, rám bízta a döntést, hogy akarom-e látni vagy sem, és úgy döntöttem, hogy adok kettőnknek egy esélyt.


Szerintem Te is bánnád ha most elutasítanád ezt a fiút. 10 év nem a világ vége, ha szereted és ő is szeret, próbáljátok meg. Maximum nem jöttök ki egymással és szétmentek, de legalább megtapasztalod hogy milyen is vele lenni.

2011. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:) igen, attól félek, ha nem adok egy esélyt sem, bánni fogom később... de persze rajta is múlik, ez nem csak az én döntésem, sőt. talán az lesz a legjobb, ha hagyom a dolgokat maguktól alakulni, még ha ez nehéz is lesz:)

egy korábbi válaszra reagálva, azért egy 26 éves férfi és egy 16 éves lány kapcsolata nem ugyan olyan, mint egy 16 éves lány és egy 6 éves kisfiú kapcsolata. a kettőt kicsit nehéz összehasonlitani:)

várok még véleményeket, ha vannak:)

2011. júl. 17. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!