Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok érezni semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok érezni semmit iránta?

Figyelt kérdés

már sokszor előfordult, hogy az első 2-3 randin nagyon be jön a csaj, minden tekintetben, szinte tökéletes már-már kezdek is érezni vmit, aztán egyik pillanatról a másikra elmúlik, és utána már nem is érzek semmit, pedig ugyanúgy bejön, ha akülsejét nézem ha a belső értékeit.


vszínű h félek a kapcsolatoktól, ugye?


2012. ápr. 15. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg félsz a kapcsolatoktól. De valószínűbb, hogy csak simán nem vagy szerelmes. Az, hogy "bejön", még csak egy dolog.
2012. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
cask azért gáz ez mert szinte mindig ez van, a másik felek meg hamar elkezdenek érezni vmit, aztán már nekem is bűntudatom van, meg persze a szemükben én vagyok a rosszfiú aki átveri őket, pedig nem ez a cél, cak ilyen idióta vok:S de mit kezdjek ezzel.
2012. ápr. 15. 17:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Megértelek, nem lehet ez se könnyű... Abból, hogy 2-szer, 3-szor találkoztál egy lánnyal, még neki sem kell messzemenő következtetéseket levonni. De a legjobb az lenne, ha csakis olyan lányt hívnál el, aki tényleg nagyon tetszik, és el tudnád képzelni, hogy később beleszeress! Az elején még ne ígérj semmit. Ne mondd, hogy "jártok", csak hogy aztán 2 nap múlva már semmi se legyen belőle! Ha tisztességesen jársz el, nem kell azt érezned, hogy átverted a lányt.

Majd lesz egy lány, akibe beleszeretsz. És akkor nem lesz ilyen problémád :-)

2012. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:)
2012. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na igen volt egy hozzád hasonlóval dolgom. Csak ő szemét volt, 3 hónapig elhitette velem, hogy szeret. Aztán miután szakítottunk, azt hallottam vissza, hogy neki rib@nc kell, aki húzza az agyát. Talált is egyet, az illető hölgyemény az esküvője napján kúrt félre és össze is jött az exemmel. Már jó rég együtt vannak. Nem lehet hogy te is egy kis izgalomra vágysz? Unalmasak a lányok?
2012. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

lehet, hogy félsz, de lehet, hogy csak nincs meg az a plusz érzés. (hiába a külső-belső harmóniája) :) ne ígérj semmi többet te sem, amíg bizonytalan vagy és akkor tiszta maradhat a te lelkiismereted is! Ha meg a randi felek a még semmi konkrétra is beleélik magukat, az az ő bajuk.;)

Lényeg, hogy azért tudasd vele, ha igen, ha nem, ha bizonytalan vagy! ;)Őszinteség mindenek felett! :)

2012. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
most így 2,5 hónap után írom, hogy sikerült túllépnem ezen ezzel a lánnyal:) csak volt egy pár nap ilyen élypont amikor nem voltam biztos magamban, de azóta már minden oké
2012. jún. 23. 13:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen irányba sikerült túllépni? Jártok? Szóval már nem "félsz" a kapcsolattól? :)
2012. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen jártunk 3 hónapig, szóval már nem féltem tovább lépni, azóta már vége...
2012. aug. 2. 17:20
 10/11 anonim ***** válasza:
De legalább megoldódott a probléma, nem? Többi kapcsolattól már nem fogsz félni.:) Egyébként emiatt lett vége vagy más okok miatt?
2012. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!