Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok egy lany iranyt sem erezni semmit?

Figyelt kérdés

1honapja leptem ki egy masfel eves, erzelmekkel teli kapcsolatbol, mivel a parom mar teljesen elhidegult, nem erdekelte mar sem a kapcsolat, sem en, es csak megszokasbol volt velem. Az elso 2napban magamat okoltam a tortentekert viszont azutan egy bizonyos oknal fogva rajottem h egyaltalan nem en voltam a hibas mert en mindent megtettem azert hogy jo legyen a kapcsolat.


Ezutan mar elkezdtem bulizgatni, ismerkedni csajokkal, randizni stb. Viszont. Osszejottem egy lannyal aki atom jol nez ki.. mondhatni minden ferfi alma, viszont abszolut nemtudok erezni iranta semmit.. meg nem is hianyzik es ez nagyon zavar. Miert van ez, es meddig fog meg tartani? Igy nagyon boldogtalannak erzem magam hiaba sikeres vagyok. Lehet hogy a regi baratnom az oka aki irant meg mindig erzek valamit? De ugy erzem ez az apro erzes nem fog elmulni soha.


2010. júl. 4. 03:42
 1/10 anonim ***** válasza:
mert egy tahó vagy
2010. júl. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ja ja seg... fej vagy
2010. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
na jo valami ertelmes valasz? mondjuk aki mar volt hasonlo helyzetben? mert azert nem anyira vicces a helyzet mint amilyennek kinez.
2010. júl. 4. 10:52
 4/10 anonim ***** válasza:
hat en is jartam hasonlokepp... bar az komolyabb dolog miatt ert veget, de volt lelki problemam es hasonlo gondjaim. am nem tiszta h pontosan miota nem vagytok egyutt... egy ido utan el kell engedni,ha semmi eselye, meg ha az elso komolyabb kapcsolat volt is. ha hosszu honapokig nem jutsz tul rajta, pszichologus nem artana. nem olyan veszelyesek, mint sokan hiszik:D
2010. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
általában akkor nem érzünk semmit, ha a másikért nem kell harcolni
2010. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kb 1honapja nem vagyunk egyutt.. de en nem is szeretnek ujra osszejonni vele mert tudnam h bukas lenne a vege. Amugyis megmondta egy az egyben hogy mar nemtudna ugyanugy viselkedni velem mint az elejen igy nem is latom ertelmet eroltetni. Csak ez az erzelem mentesseg kezd megoriteni..
2010. júl. 4. 11:31
 7/10 anonim ***** válasza:

az előző kommentedből nem érzelemmentesség sugárzik, hanem félelem/pesszimizmus

"bukas lenne a vege"

ez a tipikus, minek erőltessem magam, úgy sem lesz jó gondolkodás

2010. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az erzele menetteseg arra ertem hogy mas lanyok irant nem erzek semmit, de valtani akarok nem szeretnek ujra a regivel osszejonni..
2010. júl. 4. 17:31
 9/10 A kérdező kommentje:
*erzelem mentesseg
2010. júl. 4. 17:31
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor igenis ismerkedned kell, és érezni fogsz.

ez tény.

2010. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!