Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a velemenyetek es tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek es tapasztalataitok a korai osszekoltozesrol?

Figyelt kérdés
A baratnom mindenaron hozzam akar koltozni, ket hete vagyunk egyutt.

2012. ápr. 15. 14:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én,mint nő,meg se kérdezném hogy odaköltözhetek-e,ez nem normális dolog.Más hogyha a férfi megkérdezi,de még akkor is nagyon elgondolkoznék rajta,mert csak hipp-hopp nem csinálok ilyet.A csaj kihasználás szinten akarja ezt a dolgot,100%.Főleg két hét után.Ezek után nem tudnék benne bízni,hogy most miért is van velem,kihajítanám ezerrel.30/N
2012. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Utolso ket valaszado, en is pontosan igy gondolom. Szerintem egy nonek ugy kell gondolkodnia ebben a temaban ahogyan azt ti itt leirtatok. Nagyon meglepodtem, mikor megkerdezte, elveszitette a noiesseget is, pedig nagyon tetszett eloszor a lany. Az en szememben veszitett a noi buszkesegebol vagy atrtasabol, nem tudom hogy fejezzem ki magam. Jobban szeretem az elovigyazatos lanyokat, az olyan lanyokat akikkel lehet viccelodni de komolyabb temakban hasznaljak a fejuket. De leeht en vagyok lemaradva, es ezt most igy csinaljak, hogy hipphopp osszekoltozunk, aztan szivjuk egymas veret ameddig csak lehet...vagy uj kapcsi es ujra osszekoltozok massal. Hova fajult a vilag, soxor elgondolkodom rajta.

Picit fel vagyok haborodva!

2012. ápr. 15. 15:37
 13/19 anonim ***** válasza:

Kb. 2éve voltam ilyen helyzetbe. Egyik bnőm rámtelepedett. Egyszer már csak azt vettem észre, hogy ott lakik nálam. Eszik, iszik, fürdik, melegszik, alszik, szemetel, bagózik, stb... Mondtam neki, hogy vagy befizet a rezsibe vagy mehet.


Ekkor jött a lelki furdalást keltő szállóigéi, de nem sajnáltam meg. Vagy dolgozik, és fizet, vagy mehet ahova akar.

Bár a Mekibe, de dolgozik.! :D Azóta is jóba vagyunk.

2012. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

es egyutt vagytok meg miutan Mekibe elment dolgozni?


En szivem szerint akkor se koltoznek meg vele ossze ha befizetne a rezsibe!!Hisz nem is ismerem.

2012. ápr. 15. 15:46
 15/19 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi,kicsit eltértem a tárgytól. Az előző vagyok. Szóval szerintem is iszonyatosan korai még összeköltözni. A helyedben még várnék legalább 3 hónapot, minimum.
2012. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A korai összeköltözés semmiképp nem tesz jót. Elronthat akár egy olyan kapcsolatot is, ami egyébként jó lett volna. Ha kimarad az ismerkedős, találkozgatós kezdeti szakasza egy kapcsolatnak, akkor nagyon alapvető pillérei hiányoznak majd az egésznek, és hamar szakítás lesz a vége. Az én párom is felhozta 1 hét után az összeköltözést (nem akarta mindenáron, csak megemlítette), és elmagyaráztam neki, hogy nem tudhatjuk, mi sül ki az egészből, mennyire illünk majd össze, hogyan alakul a kapcsolatunk, várjuk meg, hogy igazán megismerjük egymást és átlássuk, akarunk e közös jövőt. Egyetértett velem és nem is firtatta tovább. Ez már 8 hónapja volt és még mindig nem költöztünk össze, pedig már tudjuk, hogy közös jövőt akarunk. De ki akarjuk várni vele az egy évet. Hogy miért? Mert élvezetes része a kapcsolatnak az "együtt járás". Jó várni a találkozásokat, jó érzés újra viszont látni egymást, jó érzés, hogy hiányzik, de tudom, hogy este együtt leszünk. Az egész életünket együtt akarjuk leélni, tehát bőven ráérünk összeköltözni, és bőven lesz időnk együtt élni.


22/L

2012. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
en akar egy evet is varnek, kulonben is csak 20kilometerre lakom tole, es igyis mindig eljarok erte autoval, nekem nem faraszto. Es nem kell minden nap egyutt lenni. De mar nem is erdekel ez az egesz, csak kivancsi vagyok a velemenyekre. En vele nem koltozom most igy ossze meg ha beall dolgozni akkor se. Es a lehzavarobb hogy az egesz barati korenek mar elterjesztte hogy milyen szerencses hogy ilyen jo fickot fogott ki mint en:O
2012. ápr. 15. 15:52
 18/19 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Jobb mint a barátok közt!!

2012. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

En is pont igy gondolom!!!!!

ha o eletem szerelme /mar ugy erzem nem o az/,akkor meg lesz idonk egyutt lakni, egymasra is fogunk meg unni oregkorunkig:)

Jobb lesz egy normalis lanyt keresnem magamnak!

2012. ápr. 15. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!