Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen a randizásra. Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen a randizásra. Vagy csak korai?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves lány vagyok, fél éve szakítottunk a párommal. Jó barátságban maradtunk, meg tudtuk tartani a jó viszonyt. Ő bíztat arra hogy randizzak újra, ismerkedjek, lépjek tovább, de képtelen vagyok. Egyszerűen még mindig nem tudom elképzelni hogy mással legyek, nem közömbös továbbra sem számomra, bár a szakítás tényét már elfogadtam. Korai még? Várjak aztán majd úgyis beüt újra a szerelem?


2012. márc. 27. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából csak megsajnáltalak, hogy nem írt még neked senki, gondoltam így hátha jobban érzed magad. Jó éjt! :)
2012. márc. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ő bíztat?:) Ez kedves tőle.Ő már túltette magát ezen,neked is túl kell.Ne beszélj vele,mert nehezebben tudsz elszakadni.
2012. márc. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez gonosz volt:D:D
2012. márc. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Esküszöm jobb kedvem lett a válaszaitoktól :D

Első: neked is jó éjt!

Második: tudom, hogy túl tette magát :) Mi már nem leszünk együtt, csakhát nekem kicsit nehezebb.

Harmadik: igen, egy kicsit, de felvidított :)

2012. márc. 28. 00:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg tartod vele a kontaktot,addig nem fog menni.
2012. márc. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elrontotta a többi hozzászólás :D (1. voltam)


Válasz a kérdésre: próbálj meg elszakadni tőle, de úgy, hogy nem találkozol, nem hívod, az ajándékokat, képeket elpakolod, még jobb, ha valaki baráttal elteteted, hogy ne filózz ezek miatt se.

Ismerkedj másokkal, gondolom nem ő volt az első barátod. Idővel őt is felváltja más, és akkor már nem nagyon fogsz vele foglalkozni.


És örülök, hogy legalább jót szórakoztál az elsőn ;) Minden jót!

2012. márc. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dottorre ***** válasza:
Én is csak ismételni tudom a többieket. Ilyenkor a másikat el kell felejteni. Nem beszélni vele, nem keresni addig, amíg túl nem teszed magad rajta. Aztán jöhet a randizás.
2012. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!