Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a velemenyetek es tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek es tapasztalataitok a korai osszekoltozesrol?

Figyelt kérdés
A baratnom mindenaron hozzam akar koltozni, ket hete vagyunk egyutt.

2012. ápr. 15. 14:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2 hete?????? omg... :D
2012. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Jajj neee...Ott valami sántít.
2012. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nincs hol laknia.Vagy beteg a csaj.

26n

2012. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
gyanús. 9 hónap múlva gyereke lesz, de nem tőled.
2012. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem lesz gyereke! De nekem is gyanus! Tetszik a lany meg minden, csak ez egy kicsit pofoncsapott...

Pedig olyan szivesen vele maradnek meg sokaig, ismerkedni stb annyira elveznem, de o hozzam akar koltozni.

Ez meg mar nem tetszik egyaltalan. En ezt elmondtam neki, es nem tetszik neki a velemenyem, azt allitja, hogy most mar mindenki igy csinalja. Lehet le vagyok maradva?????

Hozzateszem nem is dolgozik...mibol akar elni? az en fizetesembol?

2012. ápr. 15. 15:05
 6/19 anonim ***** válasza:
Tuti a családja elől menekül! Ne költözz vele még össze...Ha igazán szereted akkor!
2012. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ha lenne alapja a kapcsolatunknak es ismernem ot, es tudnam hogy ot tiszta szivbol akarom, akkor termeszetesen nem hagynam ot bajban, ha baj van egyaltalan. A csaladjaval nincs jo kapcsolatban, baratnojenel lakik. De ez most nekem ugy jon le hogy talalt valakit maganak es ratelepszik!

Ugy erzem szeret, legalabbis tetszem neki,szerelemrol ilyen keves ido elteltevel meg nem iagzan lehet beszelni, lehet egyszeru fellangolas is. DE honnan tudjam, hogy igaz....es honnan tudjam megmarad e az erzes. En csak ismerkedni akarnek vele, de ez nekem tul sok.

2012. ápr. 15. 15:10
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát ilyen korán hülyeség is lenne alapvetően is összeköltözni még, ha hatalmas szerelem is lenne. Viszont ez így ahogyan írod eléggé kihasználás gyanúsan hangzik. Én nem költöznék össze egy ilyen csajjal.
2012. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

En se fogok osszekoltozni vele!!Tuti! De kivancsi vagyok a velemenyekre!

Ha elfogadja akkor mehet tovabb a kapcsolat ha nem akkor nem.

Nok hozzaszolasat is szeretnem, mert ti maskepp latjatok a vilagot.

A masik meg az , hogy sajnos en nem engedhetem meg magamnak azt, hogy bekoltoztessek a garzonlakasomba egy lanyt akit nem ismerek, es tartsam is el mert nincs munkaja. Van egy fizetesem ami a lakaskolcsonre megy ra, meg a rezsire, kajara.. Neha kiruccanok haverokkel, kollegakkal, es mar el is fogyott a fizetes. Nem tudnam anyagilag ot eltartani es meg nem is akarom mert kemeny eletem volt. Ilyenekkel nem viccelek. Ha mar regota ismernem nagyon szivesen segitek, de ez kicsit tulzas.

2012. ápr. 15. 15:20
 10/19 anonim ***** válasza:
Én az utolsó vagyok és nő. Nekem ez a véleményem. Bár én mindenképpen jobb helyzetbe vagyok, mint ez a lány. Hiszen meg van a saját lakásom, jóban vagyok a szüleimmel etc. Szerintem egy nő, aki valóban meg akarja adni a módját az ismerkedésnek és a kapcsolat normális ütemben való kialakulásának, formálódásának az nem akar rögtön összecuccolni valakivel, akit még szinte nem is ismer. Két hét után még lefeküdni sem kell feltétlenül, bár persze ezt a felek és a vonzalom mértéke válogatja:)
2012. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!