Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha olykor rátok tör a féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olykor rátok tör a féltékenység érzése, mert mondjuk a párotok megnézett valakit, vagy éppen vele próbált meg kikezdeni valaki, akkor ezt hogyan rendezitek el magatokban?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a kellö önbizalmad, és a párodban is megbizol, akkor nem kell mit rendezni:) Bár, néha én is érzem ezt, de gyorsan elhesegetem mert nincs okom féltékenykedni...
2012. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnéz valakit, az olyan normális... néha ugyan félek, hogy mi lesz, ha elveszítem, de megbízom benne.

Ha éppen vele próbált meg kikezdeni valaki és ha persze ő nem foglalkozik vele, az nagyon jó érzés tud ám lenni.

Egyszer aztán voltunk egy buliban, ivott is, de ez nem lényeg... láttam rajta, hogy tetszik neki egy tényleg csini csaj és a lány is szemezett vele. Ez eléggé zavart ugyebár. Mondtam neki, hogy ha ennyire odavan a lányért én lelépek... hát ez kb. olyan volt, mintha fejbe vágtam volna az eszével meg a szívével. És mikor a nőcske közeledett és bűvölt, akkor csókolgatott a legszenvedélyesebben... Szóval néha tényleg nehéz. És szerintem mindenki fél, hogy elveszítheti a párját. De ha megvan a bizalom, akkor rendezhető magadban nagyon is. Első válaszolóval 1et értek. :)

2012. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a mostani barátomnál előfordult nem is egyszer h féltékeny lettem, eleinte nagyon rosszul esett, de mivel a kapcsolatunk elég "gyenge" (legalábbis szerintem) így mostanában már nem veszem fel ezeket a dolgokat.

egyébként a féltékenység oka legtöbbször az önbizalomhiány.

2012. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!