Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Kilenc hónapja járok a barátommal. Eddig nem volt semmi gond, jól megvoltunk, de mostanában túlságosan féltékeny. Ha valaki hiv telefonon aki csak haverom de fiú, vagy ha valaki ir a képeimhez facebookon akkor ő már elkezd veszekedni velem hogy biztos megcsalom, és nem is engedi hogy nélküle menjek ki a barátaimmal..De ő közben órákat beszél telefonon más lányokkal és ha szólok érte az baj. Lehet az a baj hogy kisebb nállam? Hogy mondjam meg neki hogy zavar hogy ennyire féltékeny úgy hogy ne bántsam meg? 19/L

2012. ápr. 11. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

valamilyen szinten igaza van a barátodnak.

olyan csajoknak,akik komoly kapcsolatban vannak nem szokás a képeihez kommentezni,humorizálni,udvarolni.

én nem teszem és más kanoktól is ezt várom el.

egyébként meg le merem fogadni,hogy ezek a kis írogató udvaroncok olyan képeket nem lájkolnak és nem szólnak hozzá,amin a barátoddal vagy,tehát ha neked nem is esik le,mert naiv vagy,ettől függetlenül a szándékuk egyértelmű.

lesni a lehetőséget,képben maradni.

uh aki itt tapintatlan az te vagy.

2012. ápr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
ez nagyon igaz.. ez meg lehet kicsit off topik de a közöségi oldalakat eltűntethetnék a pic*ába :D csak a baj van vele :D
2012. ápr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De őt már az is zavarja ha az uncsim ir a képeimhez. És épp az a bajom, hogy ha ahoz a képhez irnak, ahol vele vagyok, hogy milyen szépek vagyunk együtt vagy valami, ő akkor is azzal van, hogy aki irta azzal csalom meg biztos, és azért tesz ilyen megjegyzéseket.:\ Dee ő irogatja más lányok képéhez, hogy mennyire sexy, és én ne legyek kiakadva persze, mert akkor is én vagyok az aki megcsalja biztos..
2012. ápr. 11. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Kölkök vagytok még, az a helyzet... Barátommal nem tettük ki egymást facebookra, nem nyomozgatjuk, hogy a másik kiket "lájkol" meg "üziz" meg hasonló baromságok...

És teljesen életképes kapcsolatunk van. Ha valakinek tetszik, akkor legalább büszke vagyok rá, hogy mégis velem van. És fordítva.

2012. ápr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:

"De ő közben órákat beszél telefonon más lányokkal és ha szólok érte az baj."


Az a baj, hogy kicsit értetlen. Kiszökött a nagycsoportból, megnőtt, de lelkileg ugyanott maradt.

Szerintem ne tervezz vele hosszú távon....

2012. ápr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!