Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma áthívtam a nagyon jó fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma áthívtam a nagyon jó fiú haveromat, elcsattant tőle az első csók. De én nem szeretem annyira. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Ma áthívtam a nagyon, de nagyon jó fiú haveromat, hogy megkérdezzem, csak úgy "heccből" elkísérne-e egy szombati buliba, mert nincs kivel menjek. Persze igent mondott, de szegény azt hihette, hogy szerelmes vagyok belé, mert utána megcsókolt. Senki nem látta. Én persze nem mertem visszacsókolni, ő zavarba jött, mondta, hogy haza kell mennie (gondolom azért mondta, mert lehet hogy feltételezte, hogy nekem ez a dolog nem jön be), zavart volt. Ez volt körülbelül délután 2 óra tájékában. Tudtam, hogy tetszek neki, de hogy ennyire?! Most szakítottam a pasimmal, tegnap este, nem állok készen egy új kapcsolatra! Nincs tapasztalatom, eddig csak olyan fiúval voltam, hogy mindketten, kölcsönösen szerettük egymást, így nem volt ínyünkre a dolog. De engem ez most meglepett, gondolom őt is a reakcióm.

18/L



2012. ápr. 9. 16:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: őt csókoltam meg először, az életem első csókja már 3 éve elcsattant :)
2012. ápr. 9. 17:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet kerülgetni! meg kell neki mondanod egyenesen mert ha kedvesen is próbálnád attól még ugyan úgy gog neki fájni! viszont arra fel kell készülnöd hogy nem garantálható hogy megint jó barátok lesztek
2012. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy biztos nem veszi jó néven, összetörném lelkileg, lehet, hogy inkább vállalom... De viszont mondanom kell neki, hogy még nemrég ért véget egy párkapcsolatom, lassítsunk egy kicsit. Nos, most írok neki egy SMS-t, hogy nem aludna-e nálunk (anyukám ismeri, nagyon megbízik benne, szerinte illik hozzám...) - aludt itt már többször is, szóval biztos nem mond nemet...-, és megbeszélném vele. Nekünk holnap még igazgatói szünet van, szóval nem okozhat gondot.
2012. ápr. 9. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg fogja érteni hogyha tényleg szeret téged és várni fogja hogy túl tudj lépni az előző kapcsolatodon...:) Szurkolok!
2012. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

17:23 : Én nem nagyon ismerekem interneten, pl. msnen keresztül sosem hívok meg senkit, esetleg sms-ben, vagy felhívom. Élőben sokkal jobban tudok beszélni, jobban jönnek a szavak is. És köszönöm a bíztatásod! ;)

Pont most írt vissza, hogy még megkérdezi az anyját, hogy jöhet-e, de szívesen jön.

2012. ápr. 9. 17:27
 6/8 Ájron ***** válasza:
Nem kötekedni akarok, de ha tudtad, hogy tetszel neki, akkor miért adtál neki félre érthető jeleket? Most jól kitoltál vele. (Még ha nem is volt szándékos.)
2012. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy most kitoltam vele, de egyáltalán nem szándékosan, szeretném, de tegnap szakított velem a barátom, nem léptem túl még a régi kapcsolatomon, nem vagyok kész egy újra...
2012. ápr. 9. 18:14
 8/8 Ájron ***** válasza:
Hát kellemetlen egy szituáció, legközelebb figyelj oda jobban. Ha viszont úgy érzed később még lehet valami, akkor beszéljétek meg.
2012. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!