Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges féltékenység, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenység, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Na Sziasztok, egy 18 éves kisvárosi lány vagyok.

14 éves koromban összejöttem egy akkor 17 éves fiúval. Nagyon szerettük egymást. Első szerelem volt részemről.Nagyon féltékeny volt,nem hagyott légteret nekem egyszerűen élni akartam (16 éves voltam már akkor)

Elkezdtem az akarata ellenére eljárni a barátnőmhöz, ahol meg ismertem egy fiút, kedves volt,megértő, jóképű. Erőt vettem magamon,éreztem,hogy lehet boldogabb lennék vele, szóval elhagytam az akkori barátomat,és össze jöttem a másikkal. Azzal a fiúval alig 1 hónapig tartott a kapcsolatom,lefektetett és elhagyott. (mind ez alatt a volt barátom próbált vissza szerezni. ) Szóval szakított velem a fiú,kivoltam lelkileg sokáig, össze szedtem magam és újra össze kerültünk az első barátommal. Azóta is együtt vagyunk, nagyon sok a szemrehányás,hogy lefeküdtem a fiúval( amit mindennél jobban bánok). Szóval a lényeg az,hogy az akkori nagyon féltékeny és féltő barátból, annyi maradt,hogy egyátalán nem féltékeny, csak akkor ha nagy baj van,alig mutatja ki azt hogy fontos vagyok neki.Viszont! Én nagyon féltékeny lettem, minden létező szép nőre.. ha el megy melletünk egy csinos lány egyből azt nézem,hogy ő rá néz-e,mert rettentően féltékeny vagyok. buliba se akarok menni vele,mert ugy gondolom,hogy a nálam szebb lányokat megnézni. Mit tegyek? Elég érdekes a kapcsolatom. A féltékenységem a kapcsolat rovására fog menni. Mi történt a barátommal hogy nem félt?


2012. ápr. 9. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

A szakítás előtt féltett. És az lett az eredménye, hogy megdugattad magad az első szembejövő helyes gyerekkel. Lehet taktikát váltott.


Vagy csak nem enged már annyira közel magához, mert nem szeretne megint annyira megsérülni.


Egy biztos, ha nem kellenél neki, akkor nem lenne veled.


És igen, a féltékenység tényleg tönkre tud vágni egy kapcsolatot, szóval fogd vissza magad.


24F

2012. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit nyers voltál,de őszinte, és nem modtál hülyeséget.. köszi
2012. ápr. 9. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Kislany, ez mar sohasem lesz olyan mint azelott.
2012. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom..
2012. ápr. 9. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!