Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 5 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem, és ő volt az első akivel lefeküdtem. Tudom, hogy ő is szeret, de vannak hülyeségei. Néha letilt, és minden beszélési lehetőséget elérhetetlenné tesz, majd hirtelen visszavesz és elintézi egy 'bocsánattal'..ezt is csak jobb esetben. Ezt mind úgy, hogy eljátssza, hogy megsértődött. 2 hete, külföldön volt, akkor is ezt játszotta, ahol közel került egy lányhoz, azóta még mindig beszélnek. Elmondása szerint nem történt köztük semmi,én pedig megbízok benne, hogy igazat mond. Mégis néha úgy érzem, hogy elveszíthetem. Tanácstalan vagyok :/

2012. ápr. 1. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Oké, akkor most elmondom neked a szín tiszta, de mégis csúf igazságot: KIHASZNÁL, ébresztő!!!
2012. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hagyd odd, ez 1 hülye
2012. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ritkán is találkozunk, mivel nem egy városban lakunk, ő most 20 éves, és előttem se volt még ilyen hosszú kapcsolata

..ezek szerint előbb utóbb vége lesz

2012. ápr. 1. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Most legyen vége, ne légy hülye, rakd ki te, mielőtt ő teszi meg!
2012. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!