Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félénk vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félénk vagyok, de szeretem a párom. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Nem olyan választ szeretnék, hogy ha igazán szeretném, akkor megváltoznék. Nagyon félénk vagyok a kapcsolatunkban, amikor puszit akar adni, elfordítom a fejem, mert félek.. De utána persze mindig mondom neki, hogy szeretem őt, de nagyon félénk vagyok. Amikor megfogja a kezem.. nagyon imádom a közelségét, az ölelését, mindenét imádom. Mégis, amikor megfogja a kezem, az olyan..túlzottan zavarba ejtő.

Én is ki akarom neki mutatni, hogy szeretem. Szavakban mindig elmondom, de tettekben nem igazán merek mást, csak ölelést. Mi tévő legyek? Valami tippek?

("Kezdő" vagyok még a párkapcsolatokban. Ő az első barátom. 15 éves, lány vagyok.)


2012. márc. 12. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Öleld át jó szorosan és csókold vadul.
2012. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jajj ne legyen zavaró ha megfogja a kezed, nyugodtan fogd meg neki te is a kezét,ölelgesd, puszilgasd.
2012. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
ez majd idővel kialakul, ez első párkapcsolatok mindig így kezdődnek. Biztos nem vagytok még együtt annyi ideje hogy ezekhez a dolgokhoz hozzászokj és normális módon kezeld. Mond meg a párodnak hogy ö az 1. és szép fokozatosan haladj,és ne aggódj ha ö is kedvel,szeret téged semmi rossz nem sülhet ki egy pusziból, csókból!
2012. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megcsókolni? Nem merném. Egyébként is neki kéne.. én biztos nem fogok kezdeményezni. De ha elfordítom a fejem, akkor esélye se lesz rá..
2012. márc. 12. 20:12
 5/14 anonim válasza:
próbálj kicsit nyitottabb ,lazább lenni egy csók nem a világ vége, ha engednél neki neked is tetszene
2012. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kívánod őt?
2012. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem kívánom őt? De. De csak csókig. Tovább biztos nem.

2 hete vagyunk együtt, heti 4x-5x találkozunk.

Nem vettem volna észre rajta, hogy ő akarná a csókot. Pedig ő igazán kimutatja, hogy szeret! (Nem is tudjátok, milyen édes olyankor! :) De ez más téma, bocsánat. ><)

2012. márc. 12. 20:22
 8/14 anonim ***** válasza:
2012. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és vegyél erőt magadon!
2012. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"ma 20:22"

Ez csak puszta véletlen. Mi mindketten 15 évesek vagyunk. De azért érdekes, köszönöm, hogy belinkelted!


Megpróbálom összeszedni magam. El is tervezem, amikor megyek találkozni vele, aztán amikor odaérek, "nyuszivá változom".

2012. márc. 12. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!