Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félénk vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félénk vagyok, de szeretem a párom. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Nem olyan választ szeretnék, hogy ha igazán szeretném, akkor megváltoznék. Nagyon félénk vagyok a kapcsolatunkban, amikor puszit akar adni, elfordítom a fejem, mert félek.. De utána persze mindig mondom neki, hogy szeretem őt, de nagyon félénk vagyok. Amikor megfogja a kezem.. nagyon imádom a közelségét, az ölelését, mindenét imádom. Mégis, amikor megfogja a kezem, az olyan..túlzottan zavarba ejtő.

Én is ki akarom neki mutatni, hogy szeretem. Szavakban mindig elmondom, de tettekben nem igazán merek mást, csak ölelést. Mi tévő legyek? Valami tippek?

("Kezdő" vagyok még a párkapcsolatokban. Ő az első barátom. 15 éves, lány vagyok.)


2012. márc. 12. 20:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul a 2 hét és 3 nap is stimmel. Jaj ><
2012. márc. 12. 20:32
 12/14 anonim ***** válasza:
Tök "véletlen",mi?
2012. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy suliba jártok, hogy 4-5-ször találkoztok egy héten? Amúgy nem baj, ha még ilyen vagy, inkább legyen veled türelmes, még csak két hét telt el, ha már rögtön lerohannád, lehet másra következtetne belőle. De azok alapján, ahogy leírtad, nagyon aranyosak lehettek. ^^
2012. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem egy iskolába járunk. De a sulijaink egy városban vannak. Egy városban is lakunk.

Ha épp nincs sok tanulnivalónk, akkor iskola után találkozunk.

Aranyosak? Szerintem is. Tetszik, ahogy próbál "feloldani". Érezni, hogy szeret.


"Tök "véletlen" mi?" - Igen. Ha megnézed, a kor, meg az iskola nem stimmel.

2012. márc. 12. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!