Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk és nagyon hiányzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk és nagyon hiányzik! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 15:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Aki hibázott kérjen bocsánatot és le van rendezve.
2012. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
mikor szakítottatok és mióta nem beszéltek?és ki szakított kivel?
2012. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Közösen szakítottunk 5 év után,de rájöttem,hogy nem tudok nélküle élni!Egy hete költözött el tőlem!
2012. ápr. 1. 15:37
 4/20 anonim ***** válasza:
Valld be neki ,hogy te még mindig érzel iránta valamit! egy próbát megér :))
2012. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha koppanok azt még jobban nem élném túl!
2012. ápr. 1. 15:39
 6/20 anonim ***** válasza:
De ,ha nem próbálod meg akkor lehet ,hogy egynap ezt megfogod bánni :)
2012. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha nagyon megbántott, akkor legyél büszke és ne alázkodj meg neki, nem szabad! Keress mást, randizz, szórakozz, igyál bort a bánatodra!!! Segíteni fog, hidd el!

Most én is nagyon boldogtalan vagyok, rettentő szomorú vagyok a férjem mellett, ha nincs itt, akkor sokkal boldogabb vagyok...mert ő csak szomorítani tud és annyira elegem van hogy nem fogom ezt szó nélkül hagyni...

2012. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mi baj utolsó válaszoló?Miért ilyen szar mindenkinek?
2012. ápr. 1. 15:43
 9/20 anonim ***** válasza:

Hozzám se szól egész nap.

Tegnap egész nap a szüleinél volt, engem itt hagyott szokás szerint bezárva a 4 fal közé. Aztán este 7-kor hívtam, hogy megkérdezzem, mikor jön haza.

Ez a baja és egész nap hozzám se szól, ha meg igen, ordibál velem, hogy elege van belőlem! :(( Neki van elege, amikor abszolút nem törődik velem csak unottan ül magának a tv előtt, vagy pedig arról ábrándozik hogy anyukájával akar lenni??? Minek vagyok akkor én? Cselédnek, ágyasnak??? Kb. ennyinek tart, ezért vagyok neki...:(

2012. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Biztos a szüleinél volt?Nem tudjátok megbeszélni?
2012. ápr. 1. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!