Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, de hiányzik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de hiányzik. Hogy csábítsam vissza? Legyek sokat fiúk társaságában hátha féltékeny lesz és rájön, hogy én is hiányzok neki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne taktikázz és ne tedd féltékennyé. Én arra nagyon kiakadnék a helyében és csak örülnék hogy szakítottam veled. Múltkor pont volt egy ilyen kérdés... Miért akar minden lány taktikázni meg féltékennyé tenni? Komolyan szánalom. És akkor 7/7 férfiválasz volt és mind azt mondta hogy nem kéne. Szóval most 7 ember nevében beszéltem legalább, de szerintem elég sok férfitársam nevében is.
2011. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!