Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tévő legyek? Szerelmesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tévő legyek? Szerelmesebb vagyok mint a barátnőm, állandóan vele tölteném az időmet! F/26

Figyelt kérdés
Mind ketten nagyon szeretjük egymást, csak én jobban ragaszkodok hozzá és minden időmet vele tölteném. Ő elmenne nélkülem szívesen, de én nem akarom. Szeretnék ott lenni mellette. Sosem szolok neki semmit ha elmegy a barátnőivel, de olyankor én magamban gyötrődök. Hogy tudnám legyőzni ezt a hiányérzetet?/egyébkén ő /21/ is velem szeretné leélni az életét./

2012. ápr. 12. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha még friss a kapcsolat, akkor természetes, hogy mindig vele szeretnél lenni. De azért elkelne egy kis lazaság :-) Ne aggódj! Ha a barátnőd is komolyan gondolja a kapcsolatotokat, akkor nincs mitől félned, hadd menjen el néha nélküled is szórakozni!

Hogyan tudnád legyőzni ezt a hiányérzetet? Menj el te is valahová a barátaiddal :-)

23/L

2012. ápr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne is szólj neki, jól csinálod. Menj el olyankor te is haverokkal, ne ülj otthon.

És ne arra gondolj, hogy milyen rossz nélküle, hanem hogy milyen jó lesz, ha megint találkoztok.

2012. ápr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaja ne szólj neki,hogy ez téged bánt.Becsüld meg a közösen eltöltött időt, és ha külön vagytok ne keseredj el, hanem te is találkozz a barátaiddal, vagy foglald le magad valamivel!
2012. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még meg el szeretném mondani, hogy volt néhány eset, mikor elment és hazajött vagy másnap bunkó voltam, mert elment és sértetten éreztem magam./tudom butaság/. És ilyenkor mindig lelkizek neki utána hogy én mennyire szeretem őt. Miért megy el a csajokkal, hisz ők singlik és csak pasit keresnek. Sajnos néha nem tudok máshogy reagálni. Elmondtam neki, hogy ezzel nem akarom elrontani a kapcsolatot és azt mondja nem rontom el csak ne reagáljak igy...
2012. ápr. 12. 09:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ezt viszont rosszul teszed. Azért megy el a csajokkal, mert ők is fontosak neki, nem csak pasizás céljából mehet az ember lánya szórakozni! Ne kérd, hogy hanyagolja miattad a barátait! És tessék egy kicsit jobban bízni magadban!
2012. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sztegoszaurusz válasza:

Bizony, ahogy a felettem lévő írja.

Ha viszont folyton lekoptat valahol, akkor hagyd a valagba.

2012. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jézus, ennyire ne stresszeld túl magad rajta ..

Ismered a történetet a nőről, a madárról és kalitkáról, nem? Engem is pont úgy bezártak -én hülye, hagytam-, ahogy te akarod a barátnődet, nem maradt semmi életem, és végül itthagytak. Ami nem feltétlen meglepő, nem lehettem túl vonzó ezzel a semilyen élettel.

2012. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!