Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom állandóan arról rinyál, hogy kicsi a farka, mikor nem is?!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy srácoknál ez ilyen érzékeny pont, soha nem is cikiztem, semmi megjegyzést nem tettem rá, de az agyamra megy! Egyfolytában hisztizik, hogy neki biztos kicsi a farka, és én elégedetlen vagyok vele, meg nagy farkakat akarok, stb. Először azt hittem, csak hülyéskedik, meg szívatni próbál, de rájöttem, hogy ezeket komolyan is gondolja, és egyszerűen az agyamra megy, egy darabig próbáltam szépen mondani neki, hogy nem nem, természetesen tök jó az úgy, de most már legszívesebben megütném ha szóba hozza. Én sem jövök a "Drágám, kövér vagyok?" kérdéssel, hogyan értessem meg vele, hogy nekem tökéletes ő úgy ahogy van és hagyja már abba ezt a hisztit?
2012. márc. 27. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Adj neki egy pofont.. :)))
2012. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Keress egy férfit helyette!

Vagy küld el pszichiáterhez!

Vagy a kettőt együtt.

2012. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy ha még egyszer rinyál emiatt, akkor elhagyod. És hagyd is el. Úgy fogja utána visszakönyörögni magát mint egy óvodás.
2012. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És el sem hiszem amit mondok, de kivételesen egyetértek Zvonko-val.
2012. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
etesd meg snickersel.
2012. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én barátom dettó ugyanez... A volt csaja egyszer megjegyezte neki, hogy nem érzi a farkát olyan kicsi. Szerintem ő azóta szenved kisebbségi komplexusba, holott teljesen normális méretű a farka.
2012. márc. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérd meg,hogy borotválja le.Akkor majd látni fogja a teljes méretét!
2012. márc. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4

KABBE! :)))))))))))))))))

2012. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Zvonko: rövid, tömör, lényegre törő!

Ó,.... na ne ijedj meg, nem a szerszámodra írtam.

Viccet félretéve neki adok igazat!

2012. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mármint az első válszára
2012. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!