Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok túl lenni a szerelmi bánaton?

Figyelt kérdés
Ma szakítottunk. Nagyon szerettem. Úgy érzem, hogy sokat vesztettem. Nincs esélye annak, hogy újra összejöjjünk. Pedig nagyon szerettem. Úgy érzem, hogy nem tudok nélküle élni. Akár ki is nyírnám magam.
2012. ápr. 11. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ágy jaú nóta felvidítja májd a hárceget/hárcegnőt, kíremszípen, mongyon egy számot, oszt elhúzóm hegedűmőn!


Lákátós Márlonbrándó Endúró

2012. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem keresd bnőid társaságát és menjetek el szórakozni, keress új pasit. Ha újra szerelmes leszel, akkor eszedbe se fog jutni. Remélhetőleg :P De tényleg, szerintem barátok segítenek elfelejteni :) De azért ne nyírd ki magad, gondolj arra, hogy ő elvesztett valakit, aki szerette, de meg elvesztettél valakit, aki nem szeretett már. Ha újra összejönnétek, akkor lehet, hogy nem lenne az igazi és csak egy ámítás lenne.
2012. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pasit nem fogok keresni. Nem vagyok meleg.


23/F

2012. ápr. 11. 22:04
 4/4 anonim válasza:

Whisky és altató? Marilynnek bejött...

(Na jó, ha már ennyire válogathatsz, legyen csak whisky, egy örömlány sem árthat.)

2012. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!