Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmi bánaton kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmi bánaton kicsit enyhít a szex?

Figyelt kérdés

Sokan isznak és rengeteget dohányoznak ilyenkor, de én alapból sem szoktam. Új kapcsolatot sem akarok, mert az nem lenne fair a másik féllel, hogy én mást szeretek.

Végül is egész jól viselem csak néha rám tör a bánat, akkor pedig egy lány szexhaver segíthet?!

Írjatok tapasztalatokat...

22/F


2011. aug. 5. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Én alapvetően mindegyiket csinálom: iszok, cigizek, dugok ilyenkor ... de mondjuk akkor is ugyanezt csinálom, ha nincs szerelmi bánatom ... :-P
2011. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Ha neked szerelmi bánatod lenne, eszed be sem jutna olyan nőt megfektetni aki iránt semmit nem érzel,.. oh...
2011. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de van és eszembe is jutott...úgy látszik képes vagyok arra amire te nem ;) tudom, hogy nincs esélyem annál aki miatt így érzek szóval minek legyek hűséges? A szex során meg az endorfin a lényeg, hogy ne legyek bánatos.
2011. aug. 5. 12:50
 4/14 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

de van és eszembe is jutott...úgy látszik képes vagyok arra amire te nem ;) tudom, hogy nincs esélyem annál aki miatt így érzek szóval minek legyek hűséges? A szex során meg az endorfin a lényeg, hogy ne legyek bánatos.


Öregem, ha szerelmi bánatod lenne, úgy egy lányra sem tudnál ránézni, ja, hogy kinek mi számít szerelemnek látod, ez már egy más dolog..... más részt egy ember ha szerelmes akárkibe is, nem azért nem akarja megcsalni, mert hűséges akarna maradni, egyszerűen nincs az a pénz amiért megtudná tenni


"A szex során meg az endorfin a lényeg, hogy ne legyek bánatos."


Ha neked ennyi elég ahhoz hogy, kigyógyuljál a "szerelmi bánatból" hát, akkor a lányok 60%-ába szerelmes lehetnél, és akkor örülhetsz mert nem mindenki ilyen szerencsés d:


21/F

2011. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, és ha ennyire érzed azt hogy neked, mitől mid múlik el, akkor meg mi értelme volt a kérdésnek?
2011. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
igen,mindenkepp
2011. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad."


Elég fehér holló vagy Te, ha így gondolkodsz! Jobb ha ebben a kérdésben nem adsz tanácsot ...

2011. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Csak baráttal ne tedd! Legyen egy éjszakás kaland és ne ismerjétek egymást. Ha baráttal fekszel le akkor beléd szeret és az hiányzik neked legkevésbé. De amúgy nem lesz jobb.
2011. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mac008-nak: drágám, imádom amikor valaki nem képes elfogadni, hogy nem mindenki egyformán gondolkozik, nilván nem hiába, alapból sem egyformán gondolkodnak az emberek, más részt mindenki mást lát, mást tapasztal, nem mindenkivel ugyan azok a dolgok történnek az életben, és tudod szerintem nem én vagyok az egyedüli úgy nevezett fehér holló, aki nem úgy gondolkodik, hogy b*sszál szanaszéjjel minden nőt, addig ameddig már vér nem jön a sperma helyett, ha csak azért kötöttél belém mert más véleményt írtam, akkor én mért nem írtanék vissza, végül is te ok nélkül kötöttél belém, de mivel belém kötöttél, nekem már okom volt, és most írjál amit akarsz, lesz*rom.


21/f

2011. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs Mac008, tényleg nem akartam senkivel sem vitázni, csak amikor hirtelen elönt a vörös köd, akkor nem bírom ki hogy ne válaszoljak vissza, vitázás képen valamit, jó nem esett jól amit írtál, sőt, de már el is felejtettem, de arra légy szíves jobban figyeljél máskor hogy, kicsit finomabban fejtsd ki a véleményedet, ha valakivel nem értesz egyet, nem azt hogy: inkább ne írjál semmit ide.
2011. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!