Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamilyen jó ötlet, hely egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamilyen jó ötlet, hely egy fél éves kapcsolat "megünneplésére"?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy bnőmmel április végén leszünk fél évesek, és nincs semmilyen ötletem, hogy mivel is lepjem meg. Ilyen, hogy sütni, meg sétálgatás, az nekünk nem érdekes, mivel tudok sütni, főzni, és ezzel bármikor meglephetem ;) De komolyan kéne 1 hely, ahol mindketten jól érezzük magunkat, és örökre bennünk marad :) ötletek? Írhattok privit is :) Amúgy én 17/F, bnőm 18/L :) Előre is köszonöm az ötleteket ;)

#kapcsolat #kapcsolat megünneplése
2012. ápr. 11. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Fél évet megünnepelni pfff. Inkább majd ha már 1 éve együtt vagytok azt.
2012. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi pezsgőztünk a Halász bástyán. Amúgy ott nem szabad, de szerencsére nem buktunk le :-)

Nagyon romantikus volt.

22L

2012. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

érdekes...fél évet ünnepelni...igaza volt az előttem szólónak majd az egy évet ünnepeljétek...


akkor most nekünk is meg kellett vna ünnepelni a 4,5 évet? :O basszus még ilyet...ez elmaradt...-.-"

2012. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a halászbástya egy jó ötlet :) És a többi 2 válaszolónak is köszonöm a hozzászólást, én csak annyit fűznék hozzá, hogy az elejét, a szép kezdeteket érdemes megörökíteni, ki tudja, mennyit leszek még vele :)
2012. ápr. 11. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
persze hogy érdemes megörökíteni, de muszáj ennek alkalomhoz kötődnie? nekem rengeteg szép emlékem gyűlt össze a 4,5 év alatt, de ennek csak a töredéke kötődik valamihez (évforduló, szülinap stb)...azaz nem csak akkor kell szeretni a másikat ha éppen van valami...hanem a nap minden percében...
2012. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Mi az évfordulónak sem kerítettünk nagy feneket csak 1 alkalommal. Mikor párom megkérte a kezem :D
2012. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szeretem őt nagyon! És nem tudnék néküle lenni, úgyh ne ítélj másokat úgy, hogy nem ismered! És azzal, hogy meglepem valamivel, azzal nem fejezem ki, hogy nem szeretem, épp, hogy nagyon szeretem, és bármit megteszek érte...
2012. ápr. 11. 21:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem elítélünk csak butaságnak tartjuk h fél évet is ünnepelni akarsz. Ennyi erővel minden hónapban elvihetnéd vacsorázni. Ha hoszabb időre tervezel akk bőven elég ha évfordulót ünnepeltek. Az már tényleg valami
2012. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 21:42


grat :)


Öcsipók. Te meg valamit nagyon félrenéztél sztem...

2012. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen :D
2012. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!