Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok egy fiuba aki magahoz képest gyereknek tart? (16/L 19/F)

Figyelt kérdés
Már 4 éve szerelmes vagyok belé,ezt ő is tudja.Egyszer azt mondta hogy ha nem lenne barátnője esélyem lenne nála.A szakítás pár hónap múlva be is következett.Próbáltam felé közeledni meg ilyesmi.Mikor erre ő rájött,azt mondta hogy az egész egy nagy vicc volt nem gondolta komolyan amit mondott.De ha már egy nap nem találkozik velem érdeklődik utánam hol vagyok.
2012. ápr. 9. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég rendesen a tudtodra adta,hogy nem szeretne semmit, törődj bele, még ha nehéz is. Az meg hogy érdeklődik, semmit nem jelent, ha akarna valamit lépne, főleg mivel tudja mit érzel iránta, így buktató sem lenne számára.

Nem kellesz neki. Ennyi.

2012. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát,ha neki ez vicc volt,akkor egy mocsok ember. Ilyesmivel nem szoktunk viccelni.Nem gondolta komolyan, micsoda barom,ne foglalkozz vele,van még pár fiú rajta kívül is.
2012. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kelendők a leányzók ebben a kórban :D Majd találsz mást, mondjuk aki szeret is.
2012. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az idáig küldött válaszokat.
2012. ápr. 9. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!