Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek szerelmes egy "rosszlá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes egy "rosszlányba"?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
lehetsz, de nem érdemes:D
2012. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
felejtsd el..csak tönkretesz...tapasztalatból beszélek...
2012. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

rosszlány=ribanc?

vagy kábítószerezik, iszik stb...

2012. ápr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ő nem a "tipikus példa" a rosszlányokra. van benne valami.
2012. ápr. 9. 13:36
 5/10 anonim ***** válasza:
ja..mindíg azt hisszük, hogy van bennük valami. aztán kiderül, hogy mégis: a nagy semmi
2012. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az ilyen nagyon megtudja játszani magát (az elején), azt is elhiszed neki, hogy még szűz...és olyannak is néz ki :D


aztán telik-múlik az idő...jön valaki aki többet igér neki mint amit te adsz (elsősorban pénz) és úgy ott hagy azt se mondja szevasz...

vigyázz...ne szeress bele ha megtudod állni

2012. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mármint qrvába? Ahogy mondod, van benne valami... a f*szod, ha fizetsz. És tényleg ennyi. Az agyad úgy van "huzalozva", hogy ha eleget dugsz valakivel, akkor beleszeretsz. A csajból viszont a sok kliens már régen kiölte ezt az ösztönt, szóval esélytelen a dolog.
2012. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de minek?
2012. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem hiszem el de most lesz köztem és egy BAD GIRL között valami, de nem élem bele magam, mert ha rágörcsölsz kudarcot vallasz majd!

Egy NICE GUY F18

2012. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én beleszerettem sajnos és most sem tudom kiverni a fejemből.Az az igazi hazudós megcsalós rosszlány aki elhitetett velem dolgokat mert vak voltam.Iszonyatosan jó volt az ágyban.Soha többet nem leszek ennyire hülye!
2012. ápr. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!