Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.? kérdése:

Szerelmes vagyok az osztálytársnőmbe, de ő ezt nem tudja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
totál beleestem és szerintem én sem vaygok számára közönbös...nem tudom hogy moindjam el neki.nincs bátorságom hogy elmondjam,de félek ha nem teszem ,lehet hogy életem szerelmét vesztem el...mit tegyek??

2012. ápr. 8. 02:42
 1/9 anonim ***** válasza:
olyan nehez szeretni es oszinte lenni? olyan nehez es elkepzelhetetlen valakinek bevallani hogy megfelel? vagy tan nem erzed magad szeretetre meltonak?
2012. ápr. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
írj neki órán szerelmes levelet, úgy tudom még menő levelezni órán a suliban:)
2012. ápr. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Christian Death ***** válasza:
Jaj mar miert kell az osztalytarsadba szerelmesnek lenned csak gondok lesznek belole, keress egy masik osztalybol valakit.
2012. ápr. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
krisztyiján te milyen negatív vagy:)
2012. ápr. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
küldj felé jeleket, és akkor megtudod te kellesz-e neki. :)
2012. ápr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kocka555000 válasza:

énis hassonló bajban vagyok mint te !!!

én oda mentem vele elhivam ide-oda és sokat beszélgetek vele de már sokal jobb a kapcsolatunk és szerintem ö is szeret engem de a lényeg: menyél oda és hivd el valahova

többet beszélgess vele

és mond meg neki hogy mi a hejzet

2012. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
milyen jeleket??lehetne pontosabban légyszi..
2012. ápr. 8. 22:56
 8/9 anonim válasza:
Mond el neki ? :D mast tudsz tenni ?
2012. ápr. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Ha "haveri szinten" jóban vagytok, szoktatok beszélgetni meg ilyenek, akkor nincs más dolgod, mint egyértelművé tenni számára, hogy te ennél többet szeretnél. Beszélgess vele, mosolyogj sokat, hívd el valahova, mondjuk pizzázni, moziba vagy csak sétálni. Ebből már tudnia kell, hogy tetszik neked :-) Ha ez nincs meg, akkor először is próbálj meg barátkozni vele, ülj mellé órán, kérdezd meg, hogy telt a hétvégéje stb, a későbbiekben pedig - lásd fentebb.

Beszélgethetsz vele msn-en, facebookon is, ha úgy jobban megy, attól azonban óva intenélek, hogy ilyen formában vallj szerelmet - legyen bátorságod szemtől szembe, ha oda kerül a sor. Ugyanígy a szerelmes levelet sem ajánlom, komolytalannak tartaná.

2012. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!