Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már szerelmes a tanárodba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már szerelmes a tanárodba?

Figyelt kérdés
18/L vagyok ő meg 30körüli,nincsen barátnője se felesége sem stb.Nemrég szakított velem a volt bartom,akiért teljesen odavoltam,de már ugy érzem annyira odáig vagyok ezért a férfiért hogy már el is feleljtettem őt.. Nem tudom hogy történhetett és egy kicsit zavar is!Ti mit tennétek a helyemben?Kérlek komolyan vlaszoljatok mert fontos,köszönöm!
2012. ápr. 8. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Maradnék az álmodozásnál amíg el nem múlik.Ne cselekedj,tűrd sz*r lesz de egy idő után úgyis elfelejted vagy jön egy hozzád illő srác :)
2012. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tanár-diák közt mindig kell lenni bizonyos távolságnak, amit szigorúan tilos átlépni. Ezt kell szem előtt tartani. Neki az állásába kerülhet, neked meg az erkölcsödbe, úgyhogy mérlegelni és ésszerűen gondolkozni kell. Ez csak egy pillanatnyi fellángolás részedről, el fog múlni.
2012. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ki nem volt még?:D
2012. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

aki egy kicsit is szeretethiányos, vagy önbizalomhiányos, az mind volt "szerelmes" a tanárába, ez fix. én is voltam, mindig épp az aktuális suliban. sokáig abba a hitbe ringattam magam, hogy én is tetszem nekik. mert tényleg voltak erre utaló jelek, de hát tanároknál fene se tudja, mi számít annak. soha nem derült ki végül és nem is bánom. visszatekintve nem értem, mi foghatott meg bennük. valószínűleg az, hogy volt egy fix férfi az életemben abban az időben, aki mindig ott volt és ez hozta meg a vonzerejét. szerintem. egyik se nézett ki valami hűdejól, de a személyiségük meg kell hagyni, nagyon vonzó volt. szóval te se magyarázz túl sokat bele a dologba, főleg így érettségi előtt, hidd el, nyár közepére már nem is fogod érteni, miért evett a fene utána. :)

21/N

2012. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem voltam még szerelmes egyetlen egy tanáromba sem mid idős/öreg... Milyen szar iskolák XD

18/F

2012. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!