Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a pasimnak mi történt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a pasimnak mi történt?

Figyelt kérdés
Van pasim de egyszer mikor egyik fiú haverom (nem a pasim hane más) hazakisér már majdnem a házam (a szüleimé mert még csak 14 vok) előtt elkezdett fogdosni de aztán letudtam állítani? Elmondjam a pasimnak egyáltalán ezt a dolgot,? De nem akarom h ebből vmi rossz dolog süljön ki (pl: hogy megveri haverom)!

2012. ápr. 7. 18:52
1 2
 11/16 legly ***** válasza:

én a barátod helyébe elbeszélgetnék vele...és igen, alán megütném!! mit képzel h fogdossa a barátnőmet??!!


By: Legly

2012. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
:)
2012. ápr. 7. 19:19
 13/16 legly ***** válasza:

már nem azért de szerintem igazam van..


By: Legly

2012. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk részben igen igazad van :// :)
2012. ápr. 7. 19:23
 15/16 Bloody Death ***** válasza:

Mond el neki az öszinteség fontos. Noha nem azt mondom, hogy mindenről tudni kell a másiknak.

Mondjuk kellemetlenül ért az eset, ill. valamilyen formában felkavart, akkor tényleg mond el neki, mert sokkal nehezebb lesz elfelejtened az incidesnt.

De kb. az én barátnőm beállítana egy ilyen szituval, akkor az tuti, hogy felkeresném azt a gyereket, és rugdosnám míg meleg. Mert ha anyira haverod, akkor illő lenne tudnia, hogy pasid van, és nem használja ki a belé vetett bizalmadat. De ha ezek után is haverodnak tekited, akkor sajnos nem vagy eléggé érett egy párkapcsolathoz, hogy át érezed a barátod érzéseit, és nem fogod fel a a tettek súlyoságát, és nem látsz tovább az orrodnál. Hisz az elmondásod szerint még mindig ragaszkodsz a "haverodhoz" mint ha mi sem történt volna.

Ez nem baj, mert még fiatal vagy. De ha egy kissé is felnöttnek tartod magad, akkor átgondolod az egész szitut tiszta fejjel, és megfontolod, hogy vajon kell e neked olyan "haver" aki rögtön rád mozdul, amint van rá egy szemernyi lehetősége, holott van Neked barátod.

2012. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szerintem valami atombombát kéne dúsítani nem?.. vagy.öö
2012. ápr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!