Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a pasimnak h bisex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a pasimnak h bisex vagyok? 16/L

Figyelt kérdés
Bökkenő h utálja azokat :/
2011. máj. 15. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Miből gondolod, hogy biszex vagy? Ha egyszer voltál lánnyal még nem biztos, hogy az vagy.
2011. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vele akarsz lenni, szereted? Akkor miért mondanád el? Persze őszinteség és mindent meg kéne osztani vele, de szerintem ezt most hanyagold egy ideig, főleg, hogy utálja.
2011. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
16 évesen még egyáltalán nem biztos... Ha szereted a palit maradj vele, nem feltétlen kell tudnia. Mert nem bírod ki csaj nélkül vagy ez most miben befolyásolná a kapcsolatot?
2011. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért? Eddig azt állítottad, hogy hetero vagy? Vagy miért szorulna rá arra, hogy tudja, hogy a csajokra is gerjedsz?
2011. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Hát.. előbb utóbb úgyis megtudná ha együtt maradnátok sokáig. mondd el neki. ha igazán szeret nem fogja érdekelni.
2011. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el. Mégiscsak az őszinteség a párkapcsolat alapja, ez eléggé elemi része a személyiségednek. ha igazán szeret, megérti, ha nem akkor más téren is keretek közé fog szorítani.


Azt gondolom, hogy nem kortól függ, hogy mikor biztos valaki a szexualitásában. Van aki 45 évesen se tudja hogy mi az ábra pontosan, míg már sokan 5-6 évesen egyértelműen tudják hogy melegek.


Ne hallgass az előttem szólókra, ugyanaz a hülye sztereotípia hajtja őket, ami miatt valószínüleg a párodnak is fenntartásai vannak.

2011. máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát engem nem zavarna. Én mondanám, hogy ha már igy alakult akkor hozd párod is drágám és csináljuk hármasban. Éld meg nyugodtan a szexualitásod, hármasban biztos jobb fogjuk élvezni.
2011. máj. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

74%


A biszexualitás nem egyenlő a félreqúrással. Egy heterónak vagy egy melegnek is tetszhet 1310423 személy, de ha párkapcsolatban van, valószínüleg nem megy el mindenkivel szobára aki kicsit is bejön neki.

A probléma inkább az lehet, hogy a biszexek is részei a LBGT közösségnek, részt akarnak venni a megmozdulásokban, és még ha heteró kapcsolatuk is van, valószínüleg nem lehet előttük hangosan buzízni a haverokkal mert képen töröl.

2011. máj. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Meggondolandó. Attól is függ, mennyire szószátyár típus. Valamint, ha netán egyszer majd szétmentek nem-e él vissza ezzel a bizalmas infóval. Páromnak én spec elmondtam, meghallgatta,ennyi, semmi extra, de bátyám előtt egy szót sem ejtenék erről, annyira megveti az " ilyeneket".
2011. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönne,ha párom,hozná a barátnőjét is az esti hancurhoz:)
2011. máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!