Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "A fagyi visszanyalt" - de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A fagyi visszanyalt" - de most ez mi már?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Egy lánybarátommal mostanában kicsit közelebb kerültem egymáshoz, mint eddig. Mivel van bakja (nem mintha sok visszatartó erőt jelentene) ezért eleinte csak hülyeségből mosolyogtam felé olyan sejtelmesen meg pusziltam meg, sőt kezét is megfogtam. De ez eleinte csak "baráti" akármennyire is nem úgy tűnik. A bibi ott van, hogy én hülye most jól kib*sztam magammal, mert aszem kicsit beleestem és most úgy érzem, mintha ő csinálná azt amit én (sejtelmes mosoly stb...). Nem vagyok egy féreg azért nem akarom, hogy esetleg szét menjenek, de azért a helyzet így nem maradhat... :\ Vki mondjon valami okosat pls.
2012. ápr. 5. 14:49
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
:) Behalok rajtatok :D
2012. ápr. 5. 17:34
 22/23 anonim ***** válasza:
Te kezdted :D
2012. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Én mezei gyerek vagyok!! :P
2012. ápr. 5. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!