Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "A fagyi visszanyalt" - de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A fagyi visszanyalt" - de most ez mi már?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Egy lánybarátommal mostanában kicsit közelebb kerültem egymáshoz, mint eddig. Mivel van bakja (nem mintha sok visszatartó erőt jelentene) ezért eleinte csak hülyeségből mosolyogtam felé olyan sejtelmesen meg pusziltam meg, sőt kezét is megfogtam. De ez eleinte csak "baráti" akármennyire is nem úgy tűnik. A bibi ott van, hogy én hülye most jól kib*sztam magammal, mert aszem kicsit beleestem és most úgy érzem, mintha ő csinálná azt amit én (sejtelmes mosoly stb...). Nem vagyok egy féreg azért nem akarom, hogy esetleg szét menjenek, de azért a helyzet így nem maradhat... :\ Vki mondjon valami okosat pls.
2012. ápr. 5. 14:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Legyél rideg és foglald el magad!
2012. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele beszélni. Ha meg ő viszonozza ezeket..akkor nem hiszem hogy nagyon szereti a "bakját" :D de nemtudom, én nem ismerem hogy milyen ő és milyen a kapcsolatotok, de mindenképpen mondd meg neki hogy eddig hülyülésből csináltad de úgyérzed kicsit túlmentél/túlmentetek és kezdesz többet érezni, mint amit kéne :)
2012. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy érzem, hogy az lesz. Háttér infónak még annyit, hogy az anya mondhatjuk úgy is, hogy jobban elvan velem mint a "bakkal" :D +Én is meg ő is 18-ak vagyunk, de azért én fényévekkel normálisabban tudok viselkedni. És a lány tudja, hogy bejön nekem mert mielőtt összeállt volna ezzel a "gyerekkel" voltak rá utalások. Csak akkor pont volt valakim akit szerettem, de jó nagy kosarat sikerült tőle beszereznem. ÉS addigra a lánynak meglett a "bak".
2012. ápr. 5. 14:59
 4/23 anonim ***** válasza:
ha szereti a pasiját, nem fognak szétmenni. Mosolynál tovább ne menjél, ha megint találkoztok.
2012. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Az, hogy az anyja jobban el van veled, nem jelenti feltétlenül azt hogy nem szereti a "bakját" (olyan jó ez a szó :D:D ) Továbbra is azt mondom hogy ülj le vele megbeszélni és ha nem szereti őt annyira, akkor úgy is otthagyja miattad. Nameg ha előtte veled akart összejönni akkor nyilván szimpi vagy neki :D mondd meg neki hogy mivan, mit érzel, és ha azt mondja hogy sorry, szeretem a bakom, akkor mondd hogy maradjon meg ez a kapcsolat :D veszteni valód nincs,szerintem :D
2012. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ígérem annyiszor írom le neked, hogy "bak" ahányszor csak akarod. Ha ennyire tetszik. :D Azért légyszi filóz el a helyzetemen, hogy fogok neki ezek után köszönni ?? + azért minden nem lesz ugyanolyan :S És annyit, hogy az anyját azért mondtam, hogy tudjátok, hogy ha döntő helyzetbe kerül sanszosabb vagyok én.
2012. ápr. 5. 15:09
 7/23 anonim ***** válasza:
Nézd,valamilyen szinten megérdemled,hogy a szuka így viselkedik veled.Picit vegyél vissza,hogy könnyebben elviseld azt az időt,amíg a bak le nem lép.
2012. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Oké akkor leírhatod még párszor mert nagyon tetszik :D na van egy jobb ötletem. Beszélj az anyjával. Ő azért csak ismeri annyira a lányát, hogy tudja mit döntene. Ismer téged is meg a bakot is :D Szóval kérdezd meg először tőle, hogy szerinte mennyi az esélyed, de mondd neki azt is hogy úgymond kívülállóként döntsön, tehát ne az alapján hogy mennyire kedvel téged és mennyire azt a másikat :D
2012. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
mi az hogy bak?? XD
2012. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát a csaj pasija :D tehát az "ura" :D ha így érted :D:D
2012. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!