Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék a "nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék a "nehéz napokon " elviselhetőbb?

Figyelt kérdés

Igen, tudom önuralommal.....kérlek olvassátok el, hosszú lesz, de ilyenről nem nagyon szoktam beszélni i, ezért is írtam ki.

5 hónapja vagyok immár együtt a barátommal.:) Egyszerűen nagyon jól megvagyunk, de sose tudtam magamról eldönteni, hogy mikor sértődök meg "jogosan", vagy mikor reagálom túl. A barátnőm szerint mindig magamra vállalom a felelősséget, néha tényleg, de szerintem apró dolgokon nem éri meg vitáznom a barátommal.

Sajnos mikor megvan mostanában nagyon nyűgös vagyok(eddig nem görcsölt meg semmi, de mostanában kibírhatatlan), és rengeteget szenvedek vele. A barátommal egy iskolába járok, minden szünetben együtt vagyunk, de kell a kettesben töltött idő is. Most lesz tavaszi szünet, úgy volt, hog kétszer átmegyek hozzá(hozzánk nem jöhet), és, hogy ma marad velem két órát mielőtt hazamegy.

Mikor már "letelt" 15 perc közli, hogy nem lenne-e baj, ha inkább csak egy órát maradna, hogy ne egyedül menjen haza.Én azt hittem, hogy engem un, de mondta is, hogy erről nincs szó, hanem olyan szomorúnak is lát mióta vele vagyok, pedig mondtam, hogy nem. Én buta ezen "berágtam", pedig nem akartam, de már volt ilyen eset, és emiatt....meg, hogy holnap lehet, hogy nem tudok átmenni, és úgy csak egy napot találkozhatunk. Szegény nem érti, hogy mit csinált, és mondta is, hogy mondjam el neki mi a baj, és ne facebookon írjam le....Annyira hülye vagyok ilyenkor, mit csináljak? NEm lecsaptam a hisztit, hanem majdnem elsírtam magam, ilyen apró dolgon, mert nagyon szeretem.

Hogyan lehetnék elviselhetőbb?:D(tudja , hogy megvan, és mondogattam is, hogy bírjon ki:D)


2012. ápr. 4. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit.Erről nem te tehetsz én tudom hogy erről nem ő tehet és nem is hibáztatom miatt.Ilyenkor a sok hiszti egyik fülemen be másikon ki illetve kerülöm a vita helyzeteket mindent magamra vállalok stb :) Aztán ha már kijött belőle akkor bocsánatot kér és stb.Nálam ez nem téma :) Ilyen a női természet ...
2012. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot.
2012. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) Igen, a magnézium jó ötlet:)

Biztos Ő is így van vele, csak én ilyenkor bűntudatot érzek, mert hiába tudom, hogy hibáztam, egyszerűen sírnék, és nem tudom:( Ilyenkor azért sajnálom azokat akik ezt hallgatják:)

2012. ápr. 4. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ilyen a női természet..."

Na, nem... nem ilyen. Ne igazoljuk már a "hisztizést" ilyen hamis általánosításokkal.


Kérdező!

Simán változtathatsz a természeteden. A barátodnak mondd el, hogy te ilyen vagy, próbálsz rajta változtatni, csak legyen türelemmel, és segítsen. Ez tényleg csak önuralom, tudatosság és idő kérdése.

2012. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó.


Ez hülyeség.Bizonyított tény hogy normális az hogy a nők hisztiznek csak mindenki máshogy és máshol adja le.A hisztizés a nőknél a napi stressz leadását jelenti amit a férfiak elnyomnak és erre még rájön a menstruáció okozta kellemetlenségek.


Annyiban igazad van hogy nem csak "hisztiézéssel" tudja ki adni magából de ez ettől még természetes dolog.

2012. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

15:30!

Bocs, de szerintem önmagadnak mondasz ellent. A stressz természetes dolog, és mindenki meg akar szabadulni tőle, ez is természetes. De az, hogy ki hogy teszi, általában társadalom által elfogadott normák, a szülők nevelése, stb... következménye, azaz amilyen viselkedésjegyeket az egyén felvett. Az, hogy ezektől ő meg akar-e szabadulni, saját döntése. Csak az nem tud változni, aki nem akar...


Hidd el, ha a pasiknál is elfogadná a társadalom a hisztizést, akkor ők is hisztiznének. És bár többségül valóban elnyomja a stresszt (legalábbis kevesebbet beszélnek a problémákról), ez nem vezetett sok jóra. Most jönnek rá ők is, hogy érdemes levezetni a feszültséget, beszéljenek róla, sportoljanak, válasszanak hobbit, stb...

2012. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet ráfogni a hisztit arra, hogy megvan... önkontroll, kedves kérdező önkontroll. Egyébként furcsa, hogy te pont akkor vagy hisztis, mikor megvan. Én előtte szoktam feszült lenni 1 héttel kb., de le is sülne a bőr a képemről, ha állandóan erre hivatkozva kéne elnézést kérnem a környezetemtől...
2012. ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szeresd önmagad, legyél kiegyensúlyozottabb és akkor nyugodtabb leszel.


A görcs ellen pedig testmozgás ajánlott!

28F

2012. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!