Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy elviselhetőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elviselhetőbb legyen?

Figyelt kérdés

Három hónapja vagyok együtt a barátommal. Egy gimnáziumba járunk. Minden szünetben együtt vagyunk. Ő is igényli meg Én is. Egyszerűen ha nem vagyok vele, nem tudok másra figyelni. Egy két nap meg van, hogy iskolába dolgozatot ír, vagy felmegy segíteni a barátjainak, olyankor szinte egész nap alig vagyunk együtt.

Ilyenkor meg olyan szomorú leszek. Én nem akarom rövidpórázon tartani. CSak az hogy van amikor mindig együtt vagyunk, aztán meg egy nap mondjuk alig, ezek úgy megviselnek. Egy távkapcsolathoz képest ez semmiség", de én ahhoz vagyok hozzászokva, hogy minden szünetbe együtt vagyunk(iskolán kívül nem találkozunk, csak néha hétvégente). HOgy tudnám magamba ilyenkor a szomorúságot elnyomni?:S


2012. febr. 2. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
ne ülj otthom, csinálj valami programot a barátokkal/haverokkal, és érezd velük jól magad! Így csak még értékesebb lesz az az idő, amit a barátoddal tölthetsz :
2012. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál:) Hétköznap szinte csak tanulok:)

Hétvégén meg ugye barátommal találkozom néha, de barátokkal nem szoktam, lehet azt kellene. Hétvégét olyan jó otthon tölteni, mert kipihenem a sok fáradalmat:)

2012. febr. 2. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a baj hogy a suliban nagyon sűrűn látjátok egymást.

Szerintem a barátod is már biztosan unja hogy 45 percenként találkoztok.

Ezek a suliban tartó szerelmek sose szoktak sokáig tartani mert a partnerek egymásra unnak.

2012. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az az érdekes, hogy Ő sem unja meg Én sem. Ő jön oda minden szünetben, én ennek meg örülök.:D Igényeljük, és néha többet is. Ha tunánk iskolán kívül találkozni akkor nyilván suliba nem lennénk mindig együtt. Suliban korlátozottabbak vagyunk, mert ugye iskola...:)

DE az, hogy ott legyünk a másiknak azt igényeljük.

2012. febr. 2. 21:47
 5/5 anonim válasza:
Szerintem meg probald azt, hogy nem mutatod ki mennyire rosszul esik ha nem vagytok egyutt. Legalabb 1x (vegyel erot magadon) probald meg azt, hogy nem messz oda hozza, vard meg amig o keres.Ne erezze azt, hgy te futsz utana. 18/L
2012. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!