Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy elviselhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy elviselhetőbb legyen a hiánya?

Figyelt kérdés

16/L vagyok, és lassan két hónapja vagyok együtt a barátommal.

Azt tudni kell rólam, jogy mondhatni kezdődő depresszióban szenvedek, illetve lelkileg nagyon labilis vagyok. SOkkal lassabban tudok felengedni, mint az átlag.

Eleinte bizonytalan voltam a kapcsolatomban. ÉS ahogy telt az idő egyre jobban beleszerettem barátomba. Az elején hiányzott nekem az a "független vagyok" érzés, meg az, hogy szabad lehessek. Aztán ahogy telt az idő egyre jobban megszoktam.

Viszont most téli szünet, és egy hét múlva fogom látni.

Sőt nagyonúgy néz ki, alig tudunk beszélni. Már két napja szitne semmit nem ebszéltünk, és nekem így hiányzik.

Ha nem lenne a barátom akkor ugye élném az életemet. Ígyis élem, csak bennem van, hogy hiányzik, és nem tudom elterelni a gondolataimat, valamint önmagamra fordítani az időt. Gondolom ez a szerelem. De mit csináljak, hogy JÓl tudjam érezni magamat addig? Hogy ne csak csináljak valamit, hanem jól is érezzem magamat. Rajzoltam, zenét hallgattam, de ugyan úgy bennem van, hogy nem tudunk beszélni.

Tudom, vannak nálam sokkal rosszabb helyzetűek, én ezt tudom, de nagyon hiányzik.


2011. dec. 23. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Dörzsölgesd a pöcköt.
2011. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj el barátaiddal valahová vagy moziba ülj be egy jó kis filmre :D de ne depizz egyébként én is néha depizek és lehet nem ismerjük egymást de írhatsz ha van valami problémád :)

17/L

2011. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyél sok édességet meg csokit és amikor taliztok újra akkor nagyon fogsz neki tetszeni
2011. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szórakozz a barátaiddal, keress hozzád való hobbit, amit szívesen csinálsz és kikapcsol. Nem tudom mi az oka, hogy nem tudtok már beszélni? Nincs telefon, nincs internet vagy mi?

Nem kell depizni, fiatal vagy, élvezd és használd ki! Normális, hogy gondolsz rá, biztos ő is rád..

2011. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

A csokit nem szeretném túlzásba vinni:D

Vannak barátaim, de most KArácsony, úgyhogy alapból itthon maradok.:) A családommal.:)

Az okot nem tudom. Interneten szoktunk beszélni, tegnap váltottunk pár mondatot aztán mentem. Ma meg rámírt, aztán mennie kellett, szinte semmit se beszéltünk. Köszönés, hogy vagy, szeretlek, és ennyi volt körülbelül az egész.

Tudom, hogy természetes, csak nagyon hiányzik:)

2011. dec. 23. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!