Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék bátrabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék bátrabb? Hogyan küzdjem ezt le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Itt vagyok 18 éves és sajnos még nem volt barátnőm, csók sem volt, semmi. Tudom, eléggé "ciki", és részben tehetek is róla, mert pár éve még eléggé félénk voltam, de az anyám is tehet róla, mert 16-17 éves koromig még a buszhoz sem mehettem el egyedül.. :D Na mindegy, a lényeg az, hogy most már merek közeledni a lányokhoz, és nem félek, de egy ponton mégis megrekedek mindig... mégpedig pont akkor, amikor már egészen jól alakulnak a dolgok, de kicsit bátrabbnak kellene lenni. Valahogy attól félek, hogy sor kerül előbb-utóbb a csókra, de mivel tapasztalatlan vagyok, ezért attól tartok, hogy csúnyán leégetem magam. Most pl. egész jól alakulnak a dolgok, de sokkal tökösebbnek kellene lennem, hogy sikerüljön, mert így biztosan nem fog...



Kérek mindenkit, hogy csak normális válaszokat írjatok! :)


Köszönöm!


2012. febr. 3. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne keccsölj feleslegesen, csak élvezd az élet ajándékait ;)
2012. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Senki sem tapasztalattal születik... van, aki korábban, van aki később szerzi meg a szükséges tapasztalatokat:)

Hasonló cipőben járok (bár lány vagyok, szintén 18:) és én nekem sem volt még komolyabb kapcsolatom (igazából szinte semilyen sem..) a körülöttem élők nem értik.. valami olyasmit érzek,h nem tudom magamhoz közel engedni a fiúkat, mert sebezhető lennék, v nemtom..

minden esetre a tapasztalatlanság miatt ne aggódj sztem, én mindig is úgy gondoltam, ha valaki szeret, akkor megérti, nem fog gúnyolódni, ha mégis, akkor meg nyílván nem szeret... de akkor nem is kell:D :)

Remélem segítettem:)

Amúgy a lánynak még imponálhat is az, hogy ezelőtt senki nem nyerte el úgy a tetszésedet,h közelíts felé.. csak ő:)

2012. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Először is, felejtsd el hogy "részben én tehetek róla, meg az anyám". Ez nem a te hibád, ilyen a habitusod és ennyi.

Az jó, ha már mersz közeledni és tudod hol a probléma. A lényeg hogy ne félj attól hogy hibát követsz majd el, mert ettől lesz ott a szorongás. Fogadd el, lehet hogy nem lesz tökéletes, de senkinek nem az, és még ha nem is az, az élmény ugyanakkora lesz mindkettőtöknek. Az első csóknál nem a technika a lényeg, vagy a tudás. Ha ott a pillanat, nézz a szemébe, fogd meg a kezét, csók a szájára, és onnan már megy minden a maga útján. A technikát majd közösen tökéletesítitek.

Ha a tökösségen azt érted hogy nem blokkolsz le, akkor az a határaink átlépésével leküzdhető, nyilván tartunk attól amit még nem tapasztaltunk. Ez az élet minden területére igaz.

Az hogy mi ciki és mi nem, azt meg ki nem szarja le:)

2012. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak úgy tudsz valamit megtanulni ha sokszor megpróbálod. Csak úgy szerezhetsz bátorságot ha olyan dolgokat teszel amihez bátorság kell, kezd kis dolgokkal és haladj szép sorjában. Te tudod hogy mik a határaid. Pl.: ha oda akarsz menni egy csajhoz, akkor ne azon agyalj hogy mit fog szólni, mit fogsz mondani, mikor lesz az esküvőtök, hanem hogy ez egy lépcső a sokból, és hogy elérd a célodat meg kell tenned ott és abban a pillanatban. Ha gondolkozol és húzod az időt, idióta "de hát mert.." indokokat kreálsz akkor csak szorongani fogsz és nem jutsz egyről a kettőre.


Csókon meg felesleges ennyit agyalni, megy ösztönösen, akár mennyire hihetetlennek is hangzik. Persze fura meg szokatlan, de egyben érdekes, kellemes és izgató is.

2012. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!