Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megkapni a pasit aki mindig bámul? És hogyan lehetnék bátrabb hogy odamenjek hozzá beszélgetni?

Figyelt kérdés

Most kezdődött a gimnázium. 9.-es vagyok és épp egy szerelmi csalódást vészelek ki ami csak egyirányú vonzalom volt. Van egy Fiú aki be is jön meg nemis de ha másokkal beszélget már féltékeny vagyok és elegem van mintha megcsalna engem, nagyon rosszulesik.MSN-en ismertem meg mondta h majd tallunk a suliban én meg h oké de ittis csak egy bunkó.és legszivessebben elküldtem volna. Első nap mentem mentem nézett nézett nemköszönt mondom énseköszönök ,mentünk felfelé mármegint nézett ugytettem volna mintha nem érdekelne aztán köszöntem h szia.és visszaköszönt és utána meg egész 2 nap csak bámult bámult. majd megkérdezte h mia baj? mondom semmi, majd másik szünetbe becézve h mia baj? mondom semmi, megbeszéltük h egymás mellé ülünk de nem mertem féltem mellé ülni meg ettől az egésztől ugy paráztam h nemigaz,nemisvolt még pasim se és tökre pipa vagyok magamra.Majd látom h bnőmmel dumál majd mellé ül. !! mondom eznemlehet igaz nekemmeg egyedülkellett ülnöm egy droid melett, igyis utálom ezt az iskolát de mégezis és akkor hogy kötelezően igykell ülnünk egészévben mondom remek , vége lett az orának kimentem az iskolából a padra, erre odajött h melléd ülhetek? mondom üljél. majd jött a csaj is h mia bajod? mondom semmi csak nehé megszokni az uj embereket ^^ Erre mondta h menjünk mert h vele jövök haza és én egyből előre mentem h oké menjünk de nem is köszöntem ennek a srácnak, majd amikor hátrafordultam láttam hogy néz és Ennyi. Tehát nem értem hogy akkor most mivan? kettő meg majdnem sirva jöttem haza ebből a gimnáziumból és már a elegemvan :/

Szerintetek mit tudok csinálni? És hogyan győzzem le a félelmeimet? magamtól egy szotsemtudok kinyögni !!


2009. szept. 2. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Mintha egy kicsit túldramatizálnád a helyzetet :) LAZÍTS... És miért ne beszélhetne másokkal? Elég hamar antiszociálissá válnának az emberek, ha csak a párjukkal, vagy a "leendő" párjukkal beszélhetnének. Hagyd sodródni a dolgokat.

23/L

2009. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudomtudom tuldramatizlom csak ma is egy kis hisztis voltam és nekemmégsose jött össze egy pasival se !! ugyanez volt általánosba is csak a fiuval joba voltam haverok vootunk belézugtam 2 x bevalottam 1.5 év után moondta h nem lesz semmi gond majd másnap egy csajt fogdosott a karjaiban.... szal erről ennyit.
2009. szept. 2. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. 14-15 évesen még semmiről sem vagy lemaradva. Ha hiszed ha nem, nekem 17 évesen volt először barátom, és én sem maradtam le semmiről. Nem siettem el az első alkalmat sem, és nem bántam meg semmit. (5 évig voltunk együtt) Ha rám hallgatsz, nem hisztizel, mert a NORMÁLIS fiúknak ez nagyon nem jön be. Hidd el nekem :) Próbálj természetes lenni, add magad, de ne hisztizz meg őrjöngj, meg sírj állandóan :) Keress valami hobbit / új barátokat, akik lekötnek, és amivel / akikkel nagyon jól érzed magad... Ettől a kisugárzásod is jobb lesz, meg a közérzeted is.
2009. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm széépen de tudommagamrol h nekem ez nem könnyűű.de köszönöm :)(L) Akkor szerinted mit csináljak? menjek odahozzá beszélgetni és kész?
2009. szept. 2. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan odamehetsz, de ne legyen erőltetett. Nagyon nehéz változni, de egy nemes cél érdekében lehet, hogy érdemes :)
2009. szept. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépeeen :)
2009. szept. 3. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!