Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy megváltozzon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés

Ma 3 hónapja vagyunk együtt a barátommal.Én nagyon szeretem,ő is mondja,hogy szeret nekem is és a barátainak is.De olykor ugy beszél velem mint egy senkiházival...Pl.: Mikor arrol votl szó,hogy átmegyek hozzá és szexre kerülne a sor akkor előjöttem a problémáimmal,hogy nem vagyok benne biztos,hogy szeret meg hogy utána nem hagyna e ott.Erre ő h ha baszunk se hagynálak ott...meg sose tudom,hogy hol van és kivel,érdekesen viselkedik más lányokkal.Nem tudom,mit tehetnék,hogy ilyen nagyon alap dolgokat megtegyen mint pl: normálisan bezséljen velem,tudjam hol van.

15 évesek vagyunk mind a 2 en (ő szűz én nem)


2009. jún. 16. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha 15 évesen már csúnyán beszél veled akkor későbbiekre sem jobb a kilátás, ez nevelés kérdése, nem hinném, h te meg tudnád változtatni, főleg nem úgy ha ő nem akarja.


ülj le vele és mondd meg neki, h téged zavar, h így beszél veled és téged ez bizonytalanná tesz. ha pozitív a visszajelzése akkor, lehet, h működni fog a dolog, de nem biztos...

ha nem .. hát akkor szedd össze magad és szakíts vele.


Amúgy nekem az az érzésem, h tart hozzád a srác, de nem biztos h tiszta szívből szeret,úgy néz ki h nem tisztel eléggé, lehet, h csak ki akar használni.


22/F

*

2009. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon sokszor mondom neki és bocsánatot kér és mondja h igyekszik majd, a szülei csodás emberek és nagyon jol nevelik az anyukájával is ugy beszél mintha vmi haverja lenne...
2009. jún. 16. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha valaki ilyen bunkó nem biztos, hogy tudsz rá hatni, és egy idő után megelégeled, és szakítani akarsz majd (tapasztalatból tudom), és szerintem 3 hónap utá könnyebb elhagyni valakit, mint pl. 1-2 év után.. Szerintem mondd meg neki, hogy neked nem felel meg ez a viselkedés, és kezdjen vele valamit, jobb, ha ezt hamar megtanulja. Ne rontsd el ott, hogy nem szólsz semmit az elején, és egyszer kitörik belőled, mert annak csúnya vége lehet.. Kitartást, és állj ki magadért!
2009. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tisztel elegge teged,ha igy beszel...attol meg szerethet teged,csak ilyen o...Ha nem valtozik meg es elturod neki folytatodhat ez a kapcsolat,de ha a te helyedben lennek en nem turnem.Egy srac ha szerelmes -foleg ilyen fiatalon- az elso honapokban madarat lehetne vele fogatni...ha o mar most igy beszel veled,mi lesz kesobb?...gondolkozz el es merlegelj...


Amugy apukamnak is eleg ,,csunya'' szaja van,de szereti anyat es 23 eve hazasok...anya elviseli neki,en nem biztos,hogy eltudnam:) ( ezt csak ugy kiegeszitesnek irtam)

2009. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!