Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig mennél el egy pasiért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mennél el egy pasiért?

Figyelt kérdés
Mit tennél vagy meddig harcolnál egy pasiért?Úgy értve miket tennél hogy a tiéd legyen?
2012. ápr. 3. 18:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bármit, ami erkölcsileg elfogadható :D Az én szempontomból.
2012. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
És mit jelent hogy harcoltál? Mit tettél?Én még felkeresni sem merem..de akarok harcolni érte mert nem veszhet ez a 4 év kárba.
2012. ápr. 3. 20:43
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az elvem, hogyha egy pasi igazán akar engem, minden követ meg fog mozgatni, hogy velem lehessen illetve hogy megszerezzen, ahhoz nekem nem kell külön "küzdenem". Jelzem felé, hogy számára szabad a pálya és ENNYI. Csitrikoromban tepertem pasik iránt, de abból jó soha nem sült ki. Ma már több eszem van.
2012. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen. Tudatom vele, hogy részemről lehetne valami, és vagy kellek, vagy nem.
2012. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!