Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi okból szakítotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi okból szakítotok egy olyan lánnyal, akiért eredetileg epekedtetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 17:59
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Bocsi, én lány vagyok, de ha nem bánod elmondanám, hogy mit gondolok, hátha segít.

Én is erre a kérdésre keresem a választ.

Szerintem ezt nem lehet megmagyarázni, talán ő maga sem tudja, mert gondolom nem szolgált értelmes válasszal arra miért hagyott el.

Valami megváltozhatott benne, talán rádöbbent, hogy nem szeret úgy igazán, ahogy megérdemelnéd, és ha folytatná a kapcsolatotokat, akkor azzal hazudna mindkettőtöknek.

Az én párom ezzel az indokkal hagyott el villámcsapás szerűen szinte egyik napról a másikra.

A mai napig nem értem miért nem tudott belém szeretni, mert eleinte ő volt lelkesebb és én mindent megtettem annak érdekében, hogy elnyerjem a szeretetét, de hiába küzdöttem érte ez volt a jutalom.


Persze az is meglehet, hogy a hátad mögött össze szedett valami lányt, csak nincs benne annyi, hogy bevallja neked.


Mindenesetre kitartás, remélem azért jól vagy.

2012. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy nem tud annyira szeretni, mint megérdemelnéd .. Ez egy oltári nagy hazugság.

A legvalószínűbb, hogy talált mást.

2012. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nyilván történt valami amit elhallgatsz. ??
2012. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
azt nem tudom, hogy van-e más lány a háttérben. és nem hallgatok el semmit.
2012. ápr. 3. 21:04
 15/17 anonim ***** válasza:
kikosaraztad? bunkó voltál? kiderült, hogy 3-an ....meg a wc-ben stb... valami csak volt?
2012. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt barátom azt mondta, hogy azért választott egy másik lányt helyettem, mert én egy erős nő vagyok, én megállok egyedül is a lábamon, de a másik jobban rászorul a segítségére. Így a csaj hipp-hopp terhes lett, odaköltözött hozzá, mert nem volt lakása, se állása.
2012. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sose voltam szerelmetes, de azért volna ok. Ha nem ugyanazokat az eszméket vallja mint én, ha nem ugyanaz a világhoz való hozzállása mint nekem, ha teljesen más az érdeklődési köre, ha nincs semmi közös bennünk a szexuális vonzalmon kívül, ha nem tudom a szexpartnerség mellett lelki, szellemi partnernek tekinteni, ha nem ismerné el azt ami számomra fontos, és megküzdöttem érte, ezek azok az okok, ami miatt vágnám ki mint a kotlóst szarni. De pl egy félrelépést nem tudnék asszem olyan nagy problémának tekinteni, mint az eleve össze nem illőséget. Tudomásul kell venni,hogy néha kell valami új is néha, egy uj partner, hogy ne legyen annyira egyhangú, de úgyis lehet azt érezni hogy kit szeret igazán, kihez húz a szive, hiába a félrekufirc, mindig van egy állandó palija ,ha én vagyok, akkor no problemo.
2012. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!