Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy egy 180 km-re...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy 180 km-re lévő palival összejöjjek az interneten úgy, hogy eredetileg nem is ez volt a cél?

Figyelt kérdés
Steamen játszottunk sokat, ami egy gamer progi ahol barátokat lehet bejelölni és együtt játszani. Aztán néha kicsit cseteltünk, de már gyakran minden nap órákat. Csak barátkozunk de kezdek gyanúsan sokat gondolni rá. :( Pedig egyáltalán nem biztos, hogy egyrészt ő is hasonlókat gondol, másrészt hogy kémiailag is összeillünk + marha messze lakik. Most ilyenkor mi van, tudnátok tanácsot adni?
2012. jan. 27. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Legalább azt tudod, hogy hogy néz ki?
2012. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy néz ki, jól :)

Szerinte is én. De attól még mindig itt ez a rettenetes távolság, nem találkozhatunk csak úgy, ráadásul valamelyikőnknek el kellene költözni, ahhoz, hogy ilyen dolgok történjenek inkább lehet, hogy hamar el kéne felejtenem ezt az egész hülye ötletet.

2012. jan. 27. 15:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
24 nagyjából
2012. jan. 27. 15:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából? Amúgy ebben a korban megoldható a költözés, ha vártok még néhány hónapot és tényleg kialakul valami, bármi lehet belőle. :)
2012. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hmm.. miért is ne? De a távkapcsolatot felejtsd el, költözni kell.
2012. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet, talán majd az idő eldönti.

Csak nem akarok felesleges kínlódást azzal, hogy túl sokat gondolkodom rajta mert én nem értek az ismerkedéshez nagyon élőben sem, hát még így neten, így aztán kicsit össze vagyok zavarodva. De megpróbálom csak barátként kezelni aztán kész.

2012. jan. 27. 16:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Én neten ismerkedtem meg egy 250km-re élő "palival" :))) már együtt élünk. Mindent meg lehet oldani, ha mind a két fél akarja. Ha hasonlóan gondolkodik, megéri megpróbálni. (Nekem sem ez volt a cél, de adtunk a kapcsolatnak egy esélyt és bejött! Már lassan 1.5 éve :)))
2012. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nahát :)
2012. jan. 27. 16:08
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat :)
2012. jan. 28. 03:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!