Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek egy 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek egy 13 éves fiúval? 15L

Figyelt kérdés
Eléggé bejövünk egymásnak, de nemtom h nem gáz e a korkül.
2012. jan. 26. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
első megrontott kiskorú lesz a részedről?
2012. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Nehéz felfogni, hogy 16 de inkább 17 év alatt az embereknek nincsen elég tapasztalatuk se lelki felkészültségük egy komoly kapcsolatra...


Szerintem menjél barbizni, majd 2 év múlva keress valakit

2012. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja igen, a másik meg a kiskorúak megrontása, mivel nem töltötte be a 14. életévét
2012. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Inkább a tanulással gyere össze!
2012. jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Na jó, nem kamuzok tovább.

Ez a 15 éves lány egy ismerősöm (én már jócskán elmúltam 20) és ennek a kislánynak van 13 éves pasija.

Arra voltam kíváncsi, hogy más is ugyanúgy ellenzi-e az ilyesmit, mint én. Úgy tűnik, igen.

Nagy valószínűséggel már le is feküdtek egymással és undorító, hogy egyiknek az anyja sem mond erre az egészre semmit (a szülők ismerik egymást), hiszen ráadásul a lányka bűncselekményt követ el. Ő azt hazudja, hogy még szűz, na de higyjátek el, nem az a fajta. 12 éves kora óta VASTAGON sminkeli magát, 13 éves kora óta bagózik és pasizik, tipikus tinipcsa.


Na, ti mit gondoltok? Az egészben tényleg az a legszomorúbb, hogy a szülők nem csinálnak semmit. Ha az én 13 éves fiamat moleszterálná egy 15 éves lány, úgy elhajtanám a csajt, mint annak a rendje.

2012. jan. 26. 10:40
 6/15 anonim ***** válasza:
szóval az még csak fiúcska,nem fiú,de te is kislány vagy még,a másik,hogy ha odáig fajulna a dolog.....törvényi dolgok is előtérbe kerülnek....
2012. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok. jelentsd fel te a rendőrségen...ennyi
2012. jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
nem tudom sajnálni a fiút azért, mert egy idősebb lányt húzhat a farkára. kinek ne álmodozott volna ilyesmiről 13 évesen?:D
2012. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

wikipedia szerint ez megrontás

[link]


bár én mégis csak azt tudom mondani, hogy mázlista a srác...

elvégre mindketten gyerekek, az a 2 év annyira nem vészes(max ebben a korban). Másik szempont: 1 évvel idősebbek lennének, 16/14 akk már persze nem mondana rájuk senki semmit?

2012. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
lol én örültem volna ha már 13 évesen középsulis/8.-os csajt tolhattam volna, te meg tuti féltékeny vagy, te akarod kefélni a kis ostobenkó ribit:D
2012. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!