Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bűn olyan fiúval találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn olyan fiúval találkozni akinek barátnője van?

Figyelt kérdés
Ismerősömről van szó akivel egy színjátszó körbe jártunk még nagyon régen. Nemrég találkoztunk utcán és facebookon beszéltük hogy összefuthatnánk valamikor. Tudom hogy barátnője van, nem akarok tőle semmit, így is bűn lenne találkozni? Igazából egy régi ígéretről van szó, hogy elmegyünk egyszer mozizni. Tudom, hogy nekem rosszul esne, ha a barátom egy másik csajjal menne mozizni... Vagy ha a srácnak nem gond akkor nekem se kéne, hogy legyen? Én nem akarok tőle semmit csak tényleg kicsit nosztalgiázni :) Nem kéne?
2012. jan. 24. 22:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ha pusztán baráti, akkor szerintem nem bűn
2012. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem,de leszopni már igen!
2012. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
dönts belátásod szerint.
2012. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Másodikhoz hasonló értelmes kommentektől kíméljetek.
2012. jan. 24. 22:18
 5/22 anonim ***** válasza:

Most miért? :D

Ő csak érzékeltette a különbséget bűn és nem-bűn közt. :)


Egyébként pedig ha a Te szándékaid rendben vannak, ne aggódj az ő lelki üdvéért. :)

2012. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha baráti találkozó, akkor nem gond.
2012. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg nem akartok egymástól semmit, akkor találkozzatok, aztán menjetek el 4-esben is valahova, hogy a párotok is megismerhesse a másikat.
2012. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Na ez a baj, hogy nekem nincs párom. Nem szeretném ha félreérteni a barátnője. :)
2012. jan. 24. 22:22
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén a csávót! már neharagudj de a kapcsolatok 45-7%-ában a 3. személy teszi tönkre a kapcsolatot. (mellesleg:nem offolni akarok de eléggé meg tudom vetni az ilyen embereket akik tudják hogy mit lehet és mit nem )
2012. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát igen én nem akarok 3. lenni aki tönkreteszi a kapcsolatot. De a találkát nem mellesleg ő vetette fel. Nem én vagyok aki fúrja őket... Én csak azt nem tudom igent mondjak vagy sem. Én tényleg csak barátként találkoznék vele, de lehet a lány nem így venné le... Azt meg nem szeretném
2012. jan. 24. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!