Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van Barátnője de találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Barátnője de találkozni akar. Kedvel. Néz. Azt írja szivem. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
ez jelenthet valamit.Barátnőjénél van akkor is szépeket ir ez mit jelenthet?:$
2011. jan. 7. 12:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

bocsanat, de ez miert baj?

bokol....talan

en mindenkinek akivel beszelek, bogaram, aranyom, viragszalam, kicsikem...nemtudom minek veszik ezt a lanyok, de nem mondta senki, hogy ne mondjam^^

2011. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
jajj nem rossz nem baj..csak igy nagyon meg fogom kedvelni ...érted?és sztem ez részéről nem komoly:(
2011. jan. 7. 12:50
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem ez elég unszimpatikus. én nem találkoznék vele! valószínűleg nagy macsónak képzeli magát. én nem hagynám hogy velem szórakozzon egy ilyen pasi.
2011. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a nézés az már nem beszélgetés:) mondhatsz bármit első válaszoló. Vannak pasik akik félre néznek, ahogy lányok is, ezt hívják hűtlenségnek:) nem hinném, hogy pont hűséges lenne az a srác. Meg ha őt megcsalja akkor a másikat nem? hahaha.. Meg találkozni akar, hát nem elég neki amikor épp összefutottok? hagyjuk...Nem egy hűség minta képe:)
2011. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi:$
2011. jan. 7. 12:52
 6/17 anonim ***** válasza:

nézés = hűtlenség

Ma is tanultam valami hasznosat...

2011. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor csak arra gondolok, h. nem örülnék ha a párom így bókolna és igy beszélne, írogatna más lányoknak, szóval alapből nem kellene a fiú.Lehet nem jelent semmit,de azért vannak határok.Az más ha csak úgy néha úgy hív valakit.Pl. volt egy ismerősöm aki mindig cicának hívott,de ő mindig így hív és tudom h. semmi jelentősége, szóval nem azért mert össze akart volna jönni velem,de nem is írogatott sms-ket meg semmi.
2011. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát én biztos, hogy nem akarnék semmit egy ilyen sráctól, valószínűleg melletted is ugyanezeket csinálná...más lányokkal.
2011. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen csak megdugni akar, amúgy egy hűtlen aljas kis féreg. Ne éld bele magad, hogy majd otthagyja érted a barátnőjét és dúlni fog a láv forevör...
2011. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
jajj... nem az hogy nézes=hűtlenség:S marhára értelmes emberek vannak akik rögtön okosak:S önmagában a nézés nem hűtlenség, de ha matekra jártál és tanultad az összeadást akkor kaptál eredményt. Nah, nézés+szivem+személyes találka=szerinted? még nem feltétlen csalta meg, de benne a vérében, ahhh. Nehéz az emberi agy:)
2011. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!