Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van Barátnője de találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Barátnője de találkozni akar. Kedvel. Néz. Azt írja szivem. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
ez jelenthet valamit.Barátnőjénél van akkor is szépeket ir ez mit jelenthet?:$
2011. jan. 7. 12:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nehéz....és én is erre gondoltam ha most megteszi akkor másnál is meg fogja
2011. jan. 7. 13:22
 12/17 anonim ***** válasza:

:D Véletlenül matematikus vagyok. És nem kétlem hogy ez a srác hűtlen típus. Valóban ez jön le az eddig leírtak összességéből.

Te viszont szó szerint ezt írtad:

"Vannak pasik akik félre néznek, ahogy lányok is, ezt hívják hűtlenségnek"

EZT. Nem a félrekefélést. A nézést. De valóban, én vagyok a hülye, és még a ctrl+v -t is elb*sztam mert te ilyet nem is írtál. Én kérek elnézést.

2011. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Köszi nem fogom megnyomni a ctrl+v-t ha azt akarod elérni:) ám azért lehetett érteni amit felidéztél, nem kiforgatni kell a szavakat;) félre nézni nem tudom, hogy lehet ha szó szerint vennénk:) talán bandzsít?XD ha azt mondom félre kacsintt te mit értel ezen? hogy rángatja a szemét?:) A matekból az összeadás képletét hoztam elő:) Hát én hidd el tanultam életben hogy mi ez. Hát hűtlenség jelei attól még hogy nem látták megtenni:) azért semmi baj, bocsánat kérés elfogadva:D
2011. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nem fogod megnyomni? összeadás képlete? Érzem hogy vannak dolgok amikre jobb nem reagálni.

Nézés: Igen, jól hangzik hogy ez csak egy metafora volna, de pontosan hol is vált azzá? A kérdésben még tényleges nézésről volt szó. A szemével. És a másikkal is. (vagy csak én értem félre?)

"de a nézés az már nem beszélgetés" Itt már más értelemben használtad, vagy még itt is konkrétan nézésről volt szó?

Szükségtelen kicsavarnom a szavaidat, láthatóan megteszed te magad. Lényegtelen. Abban egyetértünk hogy a srác legalábbis gyanús, csak abban nem hogy miért, és mennyire. De ha neked jól esik két sor alapján ilyen végletes ítéletet alkotni egy vadidegenről hát rajta. Csak aztán ne csodálkozz ha veled is megteszi valaki.

2011. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van:


1. a srácnak attól függetlenűl h barátnője van, fontos vagy számára és aggódik érted. Ezért ír így neked, hogy így biztos válaszolsz majd neki.

2. A srác tényleg nem egy hűséges típus , szereti a nőket és szeretne minél többet megkapni.


Nem kell itt tulspirázni a dolgokat, ..nézés... meg egyebek...ez nem egy bonyolult dolog nem kell túlbonyolítani!

2011. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ajjaj, magamra ismertem...xdxd
2011. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
kétlem:D
2011. jan. 10. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!