Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bűn olyan fiúval találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn olyan fiúval találkozni akinek barátnője van?

Figyelt kérdés
Ismerősömről van szó akivel egy színjátszó körbe jártunk még nagyon régen. Nemrég találkoztunk utcán és facebookon beszéltük hogy összefuthatnánk valamikor. Tudom hogy barátnője van, nem akarok tőle semmit, így is bűn lenne találkozni? Igazából egy régi ígéretről van szó, hogy elmegyünk egyszer mozizni. Tudom, hogy nekem rosszul esne, ha a barátom egy másik csajjal menne mozizni... Vagy ha a srácnak nem gond akkor nekem se kéne, hogy legyen? Én nem akarok tőle semmit csak tényleg kicsit nosztalgiázni :) Nem kéne?
2012. jan. 24. 22:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Értem én,hogy barátként,de ha én lennék a barátnő és megtudnám,hogy a barátom egy másik lánnyal megy kettesbe mozizni...Hát igencsak rosszul esne.Az úgy nem gáz ha többen mennétek.
2012. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Gondolj bele,hogy a te barátod elmegy egy csajjal kettesbe mozizni..Háát..:)Mit szólnál?
2012. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Szerintem leírtam én is a kérdésbe, hogy belegondoltam és nekem is ez a bajom. De az meg nem bunkóság ha egy régi barátnak azt mondom, bocs nem megyek veled sehova?
2012. jan. 24. 22:53
 14/22 anonim ***** válasza:
Akkor menjél.
2012. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Istenem ne drámázz már, én pasimnak is vannak nőismerősei, és párszor összefutott már velük 1-1 pofavizitre, szólt róla, én meg nem döglöttem bele.

Ha mindenki korrekt és nem sunyiban történik (általában csak itt hibázik a többség), hanem a legényke megmondja, hogy hova készül, akkor nincs ebben semmi gáz.

Mint barátnő mondom ezt a féltékenykedőknek.

2012. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Képzeljétek,az én barátom ment már el ide-oda kettesben lány barátjával,akivel kb ötödikes koruk óta ismerik egymást és mindig is jó barátok voltak.Megittak egy kávét,aztán ennyi.Ha akartak volna egymástól valamit,akkor azt már régen megtették volna.

Megfordítva pedig,múltkor találkoztam az egyik gimis fiúbarátommal,akit már tök rég nem láttam.Leültünk,beszélgettünk,ennyi.A barátom tudott róla és még örült is neki,hogy újra felvettük a kapcsolatot egymással.

A saját elmondásod szerint sem akarsz tőle semmit,akkor meg miért ne találkozhatnál vele?Ha jó a kapcsolatuk,akkor a barátnője meg tudja érteni szerintem a dolgot(feltéve ha a srác nem játszik rá és nem titkolózik előtte,akkor az már gyanús).

22L

2012. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondoltam. Mert oké belegondoltam, hogy nekem rosszul esne ha a barátom elmenne egy másik csajjal kettesbe moziba. De akkor most én se találkozhatnék egy fiúbarátommal se vagy mi? Szóval nem parázok rajta. Ha a fiúnak nem gáz nekem se gáz.
2012. jan. 24. 23:04
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem is van barátom 2éve,természetesen vannak lány barátai,ahogy nekem is fiúk.Találkozik is velük,nincs ezzel baj.Csak vannak olyan programok,amik kicsit zavaróbbak a másiknak.Pl. az egyik fiú barátom,hívott kettesbe kirándulni.Na ennek ennyira nem örült,pedig kb 8éve ismerem.Nincs köztünk semmi,sose volt és nem is lesz.Nálunk a mozizás is ilyen.De hát ki hogy éli ezt meg..Meg kinek mi a zavaró,ez is más.
2012. jan. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Jó azért ha filmezni hívna szobára nem mondanám, hogy igen. De ha moziba nem is szerintem egy összefutásnak egy kávéra vagy teaára semmi akadálya. De az akkor is egy ígéret volt :D
2012. jan. 24. 23:28
 20/22 anonim ***** válasza:
Kávé,tea..ennek szerintem sincs semmi akadálya.
2012. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!