Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bűn olyan fiúval találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn olyan fiúval találkozni akinek barátnője van?

Figyelt kérdés
Ismerősömről van szó akivel egy színjátszó körbe jártunk még nagyon régen. Nemrég találkoztunk utcán és facebookon beszéltük hogy összefuthatnánk valamikor. Tudom hogy barátnője van, nem akarok tőle semmit, így is bűn lenne találkozni? Igazából egy régi ígéretről van szó, hogy elmegyünk egyszer mozizni. Tudom, hogy nekem rosszul esne, ha a barátom egy másik csajjal menne mozizni... Vagy ha a srácnak nem gond akkor nekem se kéne, hogy legyen? Én nem akarok tőle semmit csak tényleg kicsit nosztalgiázni :) Nem kéne?
2012. jan. 24. 22:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hívjátok el a barátnőjét is...
2012. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. A mi régi dolgokról való beszélgetésünkhöz szerintem nem sok köze van... Meg elég gáz ha nem tud leakadni róla. Ha az én barátom mindenhova követne engem legalábbis idegesítene
2012. jan. 25. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!