Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál/jártál olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál/jártál olyan fiúval akinek te vagy az első barátnője, pedig már 20-on túl van?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen barátod akkor miben volt más mint a többi? volt vmi komplexusa?
2012. jan. 22. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
A tiédet nem Gyula?
2012. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jártam és még járok is vele. Elébb megismertem és mivel nem volt vele semmi gond, a jelek szerint Isten is nekem szánta így jártam vele. Mondjuk nem értettem miért szűz, mikor, helyes, okos, intelligens... érthetetlen.


Azóta is együtt vagyunk.

22/L

2012. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én csak a tapasztalt pasikat szeretem. 18/L
2012. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha bejön igen, örülnék is neki, legalább értékelné hogy vagyok neki, nem úgy mint sok pasi mostanában :)
2012. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg is olyan fiúval járok:) Bár...gyerekkori szerelmek számítanak? Inkább első komoly, de nekem is ő az első barátom.
2012. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Én egyszer próbáltam összeszedni egy ilyen srácot, de lerázott, mert idézem "berezelt a komoly kapcsolattól" mikor egy szimpla randiról lett volna szó.

Na azóta én nem kínlódom ilyenekkel, meghagyom őket a lelkizős csajoknak, én nem igazán szeretek "udvarolni" a srácoknak, hogy végre méltóztasson már velem randizni egyet, ha tetszünk egymásnak és jól kijövünk....

20L

2012. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Igen, a férjem, gyermekem apja, akivel már 8 éve vagyunk együtt.
2012. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

21 éves voltam mikor összejöttem az első barátnőmmel


Helyes ,okos, jó öltözetű fiú vagyok és azért nem volt eddig barátnőm mert sznob voltam és nem kellett nekem a por nép ,a jókhoz meg kevés pénzem volt és kevés külsőm :))


De 21 évesen kifogtam egy nekem nagyon tetsző lányt és az érzés is kölcsönös volt.

Én nem mondtam el neki,hogy első barátnője vagyok de semmit se vett észre


Ugyanolyan jól teljesítettem az ágyban,tudtam mindent...


De vannak a lúzer típusúak akikkel nem lehet mit tenni :)

Ha valaki életre való oly mindegy,hogy hány barátnője volt :D

2012. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tetszik egy lány. Én tök átlagos vagyok, nem vagyok nyomorék kocka és nem vagyok menő se.

Nem tudom hogy mit szólna ahhoz hogy nem volt még barátnőm.


Ő fiatalabb nálam de ha 1 barátja is volt ezidáig akkor már sokkal tapasztaltabb mint én.

Ő nem hiszem hogy tudja hogy nem volt még barátnőm nem ismer régóta és nincsenek közös barátaink akiktől tudhatná.

2012. jan. 22. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem is kell elmondani. Amúgy hidd el, ha járni fogtok, nem ezen fog eldőlni a dolog, hanem hogy hogy viselkedsz vele.
2012. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!