Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kapcsoaltfüggőség?

Figyelt kérdés
Az az, h addig van az ember az adott párjával (bármilyen kellemetlen is számára) amig nincs olyan aki jobb vagy akit jobbnak gondol?

2012. ápr. 3. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
az.
2012. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nektek volt már, esetleg jelenleg szenvedtek ebben?
2012. ápr. 3. 11:45
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem az exem szenved ebben. Miután szakítottunk közölte, hogy ő még egy évig kínlódott a volt barátnője után. Köszi, erre alapoztuk a kapcsolatunkat, hogy ő az ex után kínlódik. Fasza. 3 év után szétmentünk, a fele cucca még nálam volt, elköltözött és már aznap megvolt az új barátnője. Az egy dolog hogy az ilyen ember micsoda sérüléseket hagy maga után, de abban is biztos vagyok, hogy sose lesz igazán boldog.
2012. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nem hát!!

Szted ezek igazi boldogságok??? a kutya faszát :D

csak menekül...a saját problémái elől és másra támaszkodik...majd ha az uj nőjével is megromlik a kapcsolat majd akkor fog megzuhanni mégjobban...


nameg..oké, h sebeket hagy maga után, de ugyanazok benne is megvannak..csak nagyon mélyen...amik a leg nemkívánatosabb helyzetekben majd felszínre jönnek...

2012. ápr. 3. 11:52
 5/17 anonim ***** válasza:
öcsém is kapcsolatfüggő, de bátyám szerint szexfüggő:D
2012. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A szex függőség más, az is egyfajta kompenzáció, de ott nem vered át magadat és a másikat, hanem nyilvánvaló mindenkinek, hogy csak a szexről szól a történet.

De igen, az exem 10 éve nem volt egyedül egy árva hetet sem, persze fostam is emiatt, mikor összejöttünk, hogy ez így oké-e. De nyilván azt mondta, amit hallani akartam, kb. két hónapja voltunk együtt, mikor elmondta, hogy ő úgy szeret, hogy most azonnal elvenne feleségül. Miközben azon gondolkodott az utólagos állítása szerint, hogy az exszével még meg lehetett volna javítani.

És igen, ezek a sebek előjönnek illetve nem jönnek elő, hanem meglátszanak az egész kapcsolaton, a viselkedésén. Nagyjából egy év után azt éreztem, hogy egy bizonyos pontnál nem enged beljebb, hiába tervezzük együtt az életünket, nem ismerem egy relatíve mély felszínnél mélyebben. Ő meg engem hibáztatott, hogy nem tudom kinyitni, sőt én zárom be. Kíváncsi vagyok az új csajjal mire fog jutni, de a saját szavaival mondta, hogy ő most emelett a lány mellett akarja összerakni magát érzelmireg. Korrekt nem? Más hátán felmászni... Szerintem az ilyen ember vagy kap egy irgalmatlan nagy pofont, és elgondolkodik, hogy ki ő és mit akar valójában, vagy egész életébben tovább fog lépkedni mindenki mellől, mert érzelmileg szétzuhant állapotra nem lehet egészséges kapcsolatot alapozni.

2012. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

jaja ez így van...


de mik voltak a jelek arra, h ő nincs rendben odabenn??


féltékenység? szexuális élet jó volt?

kimozdulások, ide-oda , eseleg bulik?


Vagy érezted végig, h nem úgy szeret ahogy te szeretnéd?

Titkol vmit netán? (ha igy is van az általában nem személyes!!!, azért titkolja, vagy nehezen beszél róla mert még maga sem tudta feldolgozni..:s sajna ez van..vannak ilyen emberek is...)

csak az ilyen ne engem használjon egy tárgynak aki mellett jobban érzi magát..aki segít helyrehozni a szaros életét amit ő könnyelműen elcseszett

2012. ápr. 3. 15:00
 8/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez a kép nekem csak utólag tisztult ki. Nálunk ami volt az az, hogy iszonyatosan konfliktuskerülő volt. Ha beszéltem arról, hogy nekem mi a bajom, végighallgatott, és vagy megígérte, hogy változtat aztán vagy változtatott, de akkor is úgy, hogy sose éreztem őszintének amit csinál, vagy nem változtatott csak megígérte. Arról sosem beszélt őszintén, hogy neki mi nem tetszik, vagy hogy neki mik a vágyai. És igen, a szexuális életünk az nagyon hamar tönkrement, pontosan azért, mert annyira konfliktuskerülően viselkedett végig. Nem tudtam megfogalmazni, hogy mi nem jó a szexszel csak azt, hogy nem jó. Mostmár tudom, az vol a bajom, hogy nem tudott egyáltalán ösztönszinten mozogni, nem tudta magát beletenni, hanem folyamatosan nekem akart megfelelni, és azt éreztem, hogy agyban szexszel, nulla átérzéssel.

Az a szar, hogy mostmár tök tisztán látom mi vele a szitu, és annyira szeretnék segíteni neki, mert én még mindig szeretem, de nem tudok már mit tenni, mert ő a belső konfliktusait is elkerülte és belemenekült az első szembejövő nő karjaiba, akivel állítása szerint jól érzi magát. Csak az a baj, hogy szerintem ő sosem fogja felismerni ezeket a problémákat, és idővel az lesz a vége, hogy végleg benne marad egy olyan kapcsolatban ami kellemetlen számára, csinál néhány gyereket és kész. A csaj meg vagy tűr, vagy beáldozza magát, hogy majd ő megmenti, majd ő segít rajta. Fáj az egész story, meg az is, hogy ennyire buta voltam, és nem tudtam akkor még normálisan látni a dolgokat, mert szerintem menthető lett volna, ha időben feleszmélek, de menetközben már annyira ingerült voltam, hogy mivel szép szóval nem ment, próbáltam belőle legalább ordítással kicsikarni valami őszinte reakciót, már nem volt más eszközöm, mint a provokálás, hogy hátha attól egyszer csak legalább egy őszintét veszekedni fogunk tudni.

2012. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én tudtommal a kapcsolatfüggőség az, amikor nem tudsz pár nélkül normálisan élni, és mindenáron ragaszkodsz valakihez, de azt nem feltétlenül szereted őszintén, csak megdumálod magad, hogy nekem ő kell, mert valaki kell, és ha dobnak, akkor szenvedsz, haldokolsz, stb, amíg új valakit nem találsz. De a személy itt lényegtelen, nincs őszinte nagy szerelem, semmi igazi kapcsolat feeling, mert csak a függőség és a ragaszkodás van, magához a kapcsolathoz, nem az emberhez. És ezek az emberek úgy általában elég életképtelenek, párjukra támaszkodnak egyfolytában.

De javítsatok ki ha tévedek.

2012. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

énis ezt hallottam...de emgmondom őszintén nemakartam elhinni, h ilyenek léteznek...


kb 1 érzelem nélküli..értem itt igazi érzelem nélküli és véleményem szerint tottál nem őszinte emberek???


akkor ez kb a lehúzásrol szol?? (érzelmi de lehet még anyagi is?????)

2012. ápr. 4. 23:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!