Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy kapcsolatom 2honapja de 1honapja kb megcsaltam nem is tudom mért úgy érzetem nem szeret és elkövetem ez a hibát elmondjam a páromnak hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés
Nem szeretném elveszíteni azóta rájöttem én nagyon szeretem öt és egyszer mondta amit soha nem bocsájtana meg az a megcsalnám..
2012. ápr. 2. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el.
2012. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
h komolyan tervezed vele akkor lehet elkéne...
2012. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Szerintem mondd el, ebből később óriási problémák lehetnek, ha magadban tartod.
2012. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy elkénne mondani de tudom fájni fog neki és lehet szakít velem :( de tényleg nagyon szeretem
2012. ápr. 2. 13:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Amúgy elég fogós kérdés. Igazat megvallva, ha nincs esély, hogy megtudja, nem találkozol azzal, akivel megcsaltad, tényleg szereted párodat, és csupán a bizonytalanság és a félelem hajtott a ballépésbe, akkor talán jobb nem elmondani. Felesleges hiszti, és féltékenykedés lehet belőle, ami tönkreteheti a kapcsolatot, vagy akár azonnal is szakíthat, ha nem tudja feldolgozni.

Viszont, ha a legcsekélyebb esély is van rá, hogy megtudja, akkor mondd el neki őszintén az indokkal együtt. Nem ment fel ugyan, a felelősség alól, de hátha így elgondolkodik a megbocsátáson, ha valóban megbántad.

2012. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én 21 éves lány vagyok a párom 31 .És igen szeretem ,és abba a időszakba úgy éreztem nem támogat engem alig ért rá akkor. És akkor még nem éreztem iránta úgy semmit .
2012. ápr. 2. 13:49
 7/9 anonim ***** válasza:

hátt..1 hónap alatt megcsaltad az nem épp 1 jó pont egy pasinak sem...

DE

mint említetted már nem 16 éves...felnőtt ember


mond el neki az okokat, azt, h megbántad és megszeretted...

2012. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Legyen benned annyi tartás hogy elmondod neki.



Egyébként ha valamikor ugy érzed hogy hanyagol, akkor az helyett hogy megprobálnád megbeszélni vele, megcsalod?

2012. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ez a nevem! ***** válasza:

Ha egyik újjamat harapom meg akkor az fáj,ha a másik újjamat,akkor meg amaz fáj.

Igazából ha elmondod az is kínos,ha nem mondod el,az is kínos.

Nem tudom mi lenne a megoldás....

Ha tényleg szereted és nem akarod elveszíteni,akkor talán jobb ha nem mondod el,de akkor soha többet ne csinálj ilyent mégegyszer.

Ez főleg az elején lehet veszélyes,hisz ezért nagyon könnyen ki is dobhat.

Most nézem ez tavaly áprilisban volt.

Azóta mi történt?Elmondtad neki?Együtt vagytok még,vagy már nem?

2013. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!