Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem nem zavar h nincs barátnőm, szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés
Volt már 3 is,de jelenleg lassan már 1 éve nincs, tehát a boldog egyedülálló életet élvezem. És engem nem zavar, én egyedül is jól érzem magam, eddigi barátnőimmel is úgy jöttem össze,h nem is kerestem őket,hanem csak úgy spontán összejöttek a dolgok. Annyi jó dolog van az életben,imádok enni,inni,aludni,bulizni,utazgatni,külföldre menni, barátokkal lógni erre arra, annyira színes a világ,és rengeteg mindent ki lehet próbálni. Mindemellet egyetemre is járok,és az is egész jól megy. Nincs barátnőm és egyáltalán nem zavar,én így is nagyon boldog vagyok. Sőt..amikor volt barátnőm,akkor korlátozva éreztem a szabadságom,így viszont senki sem korlátoz és azt csinálok amit akarok. Persze mindig van legalbb 1 lány aki tetszik,de én ilyenkor nem nyomulok rá,hanem megvárom,h kialakuljon valami vagy nem. Nem erőltetek semmit,spontán jönnek a dolgok, ha összejövünk,annak nagyon örülök,de ha nem jön össze semmi abba se halok bele. Szerintetek baj,h ilyen a hozzáállásom?
2012. ápr. 1. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Most ha neked jó,akkor ennyi:)
2012. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Istenem de irigyellek:D Dehogy baj te butus:) Ennél jobb hozzáállás nincs. Nem tudom hány éves lehetsz, de késöbb biztos meg lesz az igényed egy társra akivel szeretitek egymást, és ragaszkodni fogsz hozzá. Addig meg csak igy tovább...:D
2012. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem baj legalább kiszórakozod magad:)
2012. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
rendben van
2012. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Shai-Hulud ***** válasza:
Megértelek, engem se zavar, hogy nincs barátnőd. :-)
2012. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ennek örülök! :D
2012. ápr. 1. 11:17
 7/8 A kérdező kommentje:
am. kb novembertől februárig tetszett nekem egy lány, és gondoltam így spontán kialakul majd vmi köztünk,mert hát tetszett nekem, de hát én valszeg nem tetszettem neki,mert egy idő után leszrta a fejemet. Én ezen nem paráztam be,azóta én is leszrom,csk h lássa h kölcsönös.:D Meg érdekesmód pont akkor szerettem bele egy másik lányba,amikor ő "lekoptatott",azóta abba a másik lányba szerettem bele,vele is úgy vagyok,h nagyon szeretem,és nagyon szívesen összejönnék vele, de én semmit sem erőltetek rá,ha úgy van kedve,h nem akar velem összejönni,hát ő dolga,én egyedül is jól elvagyok. Persze ha összejönnék egy lánnyal,akkor még boldogabb lennék,tehát persze,nekem is szükségem van társra,csak én sokakkal ellentétben,abba sem halok bele,ha nincsen!:P
2012. ápr. 1. 11:28
 8/8 realrocknrolla ***** válasza:
nálam is ugyan ez a helyzet és fasza, a környezeted elvárásai azok nem a tieid, ugyh nem kell velük törődni :)
2012. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!