Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy a pármnak nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a pármnak nincs pénze, ezért sose tudunk menni még egy fagyit se enni, ez baj?

Figyelt kérdés
olyan rossz érézés mikor látom , hogy a bnöminek a párja vesz egy kis kolát fagyit stb.nekem ebböl nem jut ki.akárhová hivnak ne tudunk menni mert nincs pénze,örökké meg nem fizethetek én
2010. máj. 7. 21:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
párod, szereted... de téged zavar h egy fagyit nem tud neked venni..akkor nem is szereted igazán
2010. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs pénz, nincs pénz.. ezzel nem lehet mit csinálni..

A szerelem nem attól függ, hogy vesz-e neked fagyit..

2010. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nincs , nincs. Ha ö keres akkor talán ciki, de ha az anyja nem ad neki akkor sincs semmi. Csináljatok olyan progit ami nincs pénzbe. A szerelem nem a pénzröl szól.
2010. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Ha NEKED van péntzed, NEKI meg nincs, akkor miért ne fizethetnél te?
2010. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%

21:51! Ez nem így van!

Nekem is az előző kapcsolatom teljesen ilyen volt. Az exemmel mindig itthon ültünk náluk, vagy nálam, mert neki sem volt pénze sose arra, hogy elmenjünk szórakozni. Nagyon zavaró volt (pedig nagyon szerettem!). Ha néha szórakozni mentünk mindig én fizettem mindent. De nem szóltam semmit mert szerettem de hidd el, egy idő után ez nagyon zavaró. Én kaptam tőle néha kisebb dolgokat, de ő tőlem sokkal nagyobbakat és sokkal többet! Például mentem ruhát vásárolni, és ő jönni akart velem (pedig a pasik többsége örül, ha nem kell mennie) és ott is kb. fél óráig nézett valamit ami nem volt túl olcsó és végül megvettem neki. Nagyon rossz helyzet, hogy például szeretnél elmenni valahová, mondjuk egy buliba, de nem lehet mert ő még a saját részét sem tudja fizetni, mindig meg nem fair ha te fizetel. Végül még sem ezért lett vége a kapcsolatunknak, bár talán kicsit ez is közrejátszott...rengeteget voltunk együtt, de nem mentünk sehova se csak néha...

Nem tudok erre jó megoldást, gondolom a pasid még diák, tehát nem dolgozik, így csak a szüleitől kap zsebpénzt. Ezért aztán ő sem igazán tehet erről.

2010. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Remélem 17 alatt vagy... Ha felette akkor elég nagy baj.

19/l

2010. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Am meg egy kis fantázia átsegít sok mindenen. pl ne a legdrágább diszkóba menjetek hanem egy parkba, visztek magatokkal kaját meg minden aki kell és mégse otthon ültök..
2010. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
* ami :D:D
2010. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%
Csak nem egy pénzéhes plázacica vagy,kedves kérdező?
2010. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
62%
én sem vagyok pénzéhes plázacica,de igen,zavar.
2010. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!